Dcera Kateřiny Brožové mohla být modelkou. Je však talentovanou parkurovou jezdkyní

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Profimedia

Kateřina Brožová je bezesporu jednou z nejkrásnějších hereček na poli českého showbyznysu. Před dvaceti lety přivedla na svět dceru Kateřinu, která po své okouzlující mamince nezdědila jen jméno, ale také neskutečnou podobu.

Jak Kateřina rostla, bylo vidět, že je své slavné mamince čím dál tím více podobná. Půvabné rysy herečky Kateřiny Brožové tak dostala dcera Kateřina do vínku už odmalička.

Jediná dcera slavné herečky

Kateřina je jedinou dcerou slavné herečky, a není se tak čemu divit, že je pro ni vším. Kateřina Brožová se vždy jako milující matka snažila, aby její dcera měla všechno.

Kdo si myslel, že se Katka stejně jako její máma vydá na cestu herečky, spletl se. I když by k tomu mohla mít nakročeno, protože vlohy jistě v rodině zdědila, herectví ji neláká.

Kateřina mladší dala přednost koním. Je talentovanou parkurovou jezdkyní a od maminky se dočkává podpory v tom, co miluje. Herečka věří, že to její dcera dotáhne daleko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Tomanova (@katerina.tomanova_)

Ukázala přítele

Kateřina Tomanová už nejednou ukázala svého přítele. Na sociálních sítích tu a tam zveřejní fotku s pohledným hokejistou Adamem Kellersteinem.

Dvojice se chlubila i fotkami z dovolené u moře, kam společně vyrazila. Zde si partneři užili jeden druhého i horké doteky sluníčka, jak informoval server Extra.

Už to není copatá holčička

Mnoho lidí si Katku pamatuje jako malou copatou holčičku. Vyrostla však do krásy a není pochyb o tom, že je stále podobnější své mamince.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Kateřinu má herečka s podnikatelem Zdeňkem Tomanem, kterého si vzala v roce 1997. Byla to láska jako trám a z ní se o rok později narodila dcera Katka.

Pár spolu prožil několik krásných let, ale pak plamínek lásky vyhasl. Manželství bylo v roce 2004 ukončeno.

Kateřina Brožová poté zavítala do náruče mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, se kterým se dokonce v roce 2016 zasnoubila.

Pár tvořili tři roky, ale ani jim to nakonec nevyšlo a v roce 2019 se rozhodli, že si každý půjde svou vlastní cestou.

Mihla se na přehlídkovém mole

Není se čemu divit, že Kateřina Tomanová pro svůj půvab dostala několik nabídek, aby se stala modelkou a procházela se po přehlídkovém mole.

Párkrát to také zkusila, i přesto se ale snaží držet spíše v ústraní a po pozornosti médií zrovna nijak zvlášť neprahne.

Zdroj: Aha!, eXtra

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články