Dana Morávková vyrazila za synem do Anglie. Prohlédla si řadu památek a zatančila si na náměstí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dana Moravkova
Zdroj: Nextfoto

Dana Morávková se se svým synem příliš nevídá. Petr studuje v Anglii, kde má také přítelkyni. Jen málokdy přiletí do Čech. Tentokrát vyrazila herečka za ním a pobyt v Londýně si náramně užila. Je to vidět z jejích příspěvků na sociální síti.

Petr se věnuje oboru literatura a tvůrčí psaní. Jeho studia jsou náročná, to ale neznamená, že nemá čas na osobní život. Hodně času tráví se svou přítelkyní, se kterou se loni dokonce ukázal v České republice. A maminka mu ji schvaluje.

„Já se budu snažit být dobrá tchyně a hlavně se budu snažit do ničeho nezasahovat. Myslím si, že mladí by měli být separátně sami, měli by bydlet sami, ale teď je všechno strašně drahé,“ uvedla před časem pro Extra.

Na návštěvě v Londýně

Tentokrát vyrazila Dana Morávková za svým synem do Anglie, a to přímo do hlavního města. „Londýn, město plné skvělých zážitků! Miluji ho především díky tobě!“ napsala na instagramu u několika společných snímků se svým synem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

V Británii navštívila Dana společně se synem mnoho míst. Kromě několika londýnských památek se byli podívat například na univerzitu v Oxfordu, oxfordský kostel, místní trhy a muzeum. Kromě toho všeho zaujalo herečku i to, jak živo je ve městě v ulicích.

Zatančila si na náměstí

V příbězích se podělila například se záběry na několik muzikantů, kteří si svým uměním snaží v ulicích přivydělat. Cestou na hotel v Londýně pak zase natočila skupinku tančících lidí na Trafalgarském náměstí.

Na jednom videu je dokonce sama mezi tanečníky a s doznáním, že to nevydržela a musela se také přidat, ukázala fanouškům, že je mimo jiné skvělou tanečnicí.

Celkově si výlet v Británii herečka užívá naplno a je vidět, že z velké části je to díky společnosti jejího syna.

Zdroj: Instagram, Only, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články