Dana Morávková schvaluje přítelkyni svého syna. Bude se snažit být dobrou tchyní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dana Moravkova
Zdroj: Nextfoto

Syn herečky Dany Morávkové Petr studuje v Anglii. S maminkou se tak příliš nevídá, díky internetu si ale pravidelně volají a jsou spolu denně v kontaktu. Pětadvacetiletý mladík má už nějaký čas přítelkyni. Jak jeho známost herečka vnímá?

Synovu přítelkyni viděla Dana několikrát i osobně. A Petr si podle jejích slov vybral skvěle.

„Já ji znám a je to velmi sympatická mladá dívka, takže mám radost, že jsou oba šťastní,“ řekla před časem s úsměvem pro Extra.

Respektuje jeho soukromí

Morávkové je líto, že se se svým synem nemůže vídat častěji. Vychvaluje si ale sociální sítě.

„Syn teď dlouho nebyl v Čechách, naposledy jsem ho viděla kolem Vánoc a na silvestra. Teď je ale jednodušší doba. Vy mladší dokážete s námi staršími komunikovat přes internet, takže my si s Péťou můžeme vlastně volat, kdykoli má volno a já nemám představení,“ svěřila se.

Dodala, že si Petr střeží soukromí, a o jeho přítelkyni tak příliš mluvit nechce. Znovu jen zopakovala, že jde o velmi milou a laskavou dívku, se kterou je její syn šťastný.

„Já se budu snažit být dobrá tchyně a hlavně se budu snažit do ničeho nezasahovat. Myslím si, že mladí by měli být separátně sami, měli by bydlet sami, ale teď je všechno strašně drahé,“ řekla s tím, že syna vždy ve všem podpoří, ale do života se mu plést nebude.

Na vnoučata si nejspíš počkají

Dana a její partner Petr Malásek by si už prý dovedli představit starost o vnoučata. „Teď ještě svatba, narození vnuka. Tohle je u něj taková první etapa a měl jsem z toho velkou radost,“ řekl ke šťastnému vztahu svého syna Petr Malásek.

Sice si prý dělal trochu legraci, rozhodně by se ale vnoučatům nebránil. A Dana to vidí podobně.

Syn ale zatím rodinu zakládat neplánuje. Čeká ho ještě studium na univerzitě Warwick. Až se mu podaří magisterské ročníky dokončit, pak teprve možná bude uvažovat o dalších krocích ve svém vztahu.

Zdroj: Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články