Morávková s Maláskem by už měli nejraději vnoučata. Syn Petr to ale vidí jinak

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Profimedia

Dana Morávková a Petr Malásek se v posledních dnech hodně radují. Jejich syn Petr totiž dokončil úspěšně studium na anglické univerzitě v Canterbury. Hrdí rodiče se dmou pýchou a svého chlapce chválí, kde to jen jde. Zdá se ale, že Petr stále ještě nesplnil jejich veškerá očekávání.

Rodina nesměla chybět u synovy promoce. Právě tam si Dana s Petrem uvědomili, že je Petr junior už je dospělý člověk, který dávno není malým chlapcem. Celou událost si rodiče užili a není se čemu divit, že se pak radostně pochlubili se zážitkem médiím.

„Užili jsme si to moc. Jednak to bylo v Canterburské katedrále, tak to už samo o sobě to prostředí tam, kdy člověk vejde a má pocit, že přímo na něj shlíží Bůh,“ svěřil se Petr Malásek pro Super. Bylo na něm vidět, že s ním zážitek skutečně hnul.

Pyšní, jako všichni rodiče

Na dotaz, jak se Morávková s Maláskem cítí, existuje jenom jediná správná odpověď. Synovi se podařilo splnit si velký sen a má před sebou otevřenou budoucnost. Se školou, kterou dokončil, totiž určitě v životě najde to, co hledá.

„Jsme pyšní jako všichni rodiče,“ říká Petr, který nejen na tváři své ženy viděl během slavnostního ceremoniálu široký úsměv. Atmosféra v katedrále udělala své. A ačkoli každá rodina své potomky jistě už pochválila doma, teprve oficiální akce potom většinu z přítomných přesvědčila o tom, že děti už opravdu vylétly z hnízda.

A možná i právě proto se Petr v rozhovoru podle Aha! zaměřil na to, co čeká syna dál. Ukázalo se totiž, že by si s manželkou přáli vnouče. A Petr podle Maláska má už ten nejvyšší čas na to, aby se usadil a založil rodinu.

První etapa

„Teď ještě svatba, narození vnuka. Tohle je u něj taková první etapa a měl jsem z toho velkou radost,“ šokoval s tím, že by se nebránil, kdyby se měl brzy stát dědečkem a jeho žena babičkou. Pak ale objasnil, že pouze vtipkuje.

„Ne, já si dělám legraci. Žádná svatba se nechystá. Jen že to byla taková velká událost v naší rodině a strašně jsme si to užívali,“ objasnil se smíchem. Je ale vidět, že by neměl problém s tím, kdyby se jeho syn posunul i v dalších ohledech dál.

Ten ale rodinu zatím neplánuje zakládat. Čeká ho ještě magisterské studium na univerzitě Warwick. Až potom se údajně sám rozhodne, jakým směrem se chce v životě ubírat, a najde si čas také na nějaké ty závažnější vztahové záležitosti.

Zdroj: Super, Stars24, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články