Dana Morávková byla jako mladá opožděná. Teď žije v dokonalém vztahu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Profimedia

Dana Morávková a Petr Malásek jsou jedním z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. V minulosti herečka promluvila o nevěře s bývalým partnerem, ačkoli se ale jednou spálila, Maláskovi dnes plně důvěřuje. Ví totiž, že on je muž jejích snů a nikdy by jí neublížil. Letos pár oslavil už stříbrnou svatbu.

V televizním pořadu 7 párů Honzy Dědka zavzpomínala herečka na řadu důležitých chvil, které si ve svém životě spojuje s Petrem Maláskem. Mimo jiné také na svatbu, která byla prý bombová. A to doslova, kolega Petr Čtvrtníček na ni totiž propašoval obálku s oznámením o výbušnině.

Šprýmař svatební den dvojici pěkně opepřil. „Petr přišel, dal mi obálku a zmizel. A když jsem tu obálku otevřela, stálo v ní:,‚Máte tady bombu,‘“ svěřila se moderátorovi pořadu Morávková s tím, že se tehdy pořádně zalekla. Nakonec ale všechno dopadlo a ukázalo se, že šlo jenom o legraci.

Malé velké tajemství

Když se Dana s Petrem seznámili v divadle, nějaký čas si oba mysleli, že mají velké tajemství, že o jejich vztahu nikdo neví. Jenže to se mýlili a ve skutečnosti si z nich jenom přátelé dělali legraci a čekali, kdy bude vztah oficiální.

„Mysleli jsme si, že to v divadle utajíme, ale všichni hned věděli, že jsme zamilovaní,“ zasmála se Dana. Doplnila, že se nediví, protože z ní láska musela sálat na všechny strany. Cítila se tehdy tak, jako nikdy předtím. A stále se tak cítí dodnes.

Po roce od svatby se Daně s Petrem narodil syn Petr junior. Ten v nedávné době dokončil studium na škole v Británii. Tvůrčímu psaní a dramaturgii se prý chce nadále věnovat, zatím ale není jisté, kam přesně ho jeho kroky povedou.

Opožděná Morávková

Morávková si každý den po boku svého manžela užívá. Uznává, že zatímco teď bere vztah velmi vážně a je jí skvěle, jako malá byla opožděná. Možná i proto si v současné době vynahrazuje to, že v dětství se jí nic příliš nedařilo. Bere to ale s nadhledem a humorem.

„Byla jsem velmi opožděná, ale ráda to přiznávám,“ řekla herečka. „Když jsem šla poprvé k ženskému lékaři a tam se vyplňovalo jméno, věk, adresa a pak pan doktor řekl: ‚Styk?‘ A já vstala,“ zasmála se. Svým vyprávěním pobavila i fanoušky, kteří ji odměnili bouřlivým potleskem.

Dnes žije Dana s Petrem ve šťastném vztahu po více než 25 let, jednou za čas zaletí za synem do Británie a fungují jako spokojená a šťastná rodina. Morávková doufá, že po boku svého muže bude žít ještě dlouho a jednou třeba budou média psát i o jejich diamantové svatbě.

Zdroj: Blesk, Aha! Tvoje chvilka 7 pádů Honzy Dědka. OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články