Zdrcená Dana Morávková: Partner ji podvedl, sám se ke všemu přiznal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Profimedia

V současné době herečka Dana Morávkové exceluje v divadelní hře s názvem Mlčeti zlato. V představení, ve kterém hraje po boku Jana Čenského, je jedním z hlavních témat také nevěra. A právě to v Daně vyvolává nepříjemné vzpomínky, s nevěrou se totiž musela vyrovnat i v osobním životě.

Hrát divadelní hru na toto téma není pro Morávkovou vůbec jednoduché. Dobře totiž kvůli tomu vzpomíná na situaci, kterou kdysi prožila. Jak se s nevěrou svého bývalého partnera vyrovnala a jaké pocity to v ní dodnes zanechalo?

„Pokud už má někdo potřebu podvádět, tak by to měl dělat alespoň tak, aby toho druhého nezraňoval. Tohle je komedie a je tam spousta vtipných míst, kterým se lidé zasmějí, ale v reálu to obvykle moc k smíchu nebývá, spíš to zraňuje a bolí,“ objasnila herečka podle Aha!.

Sám se jí přiznal

Danu kdysi zradil člověk, kterému neskutečně věřila. Od té doby je pro ni důvěra k lidem trochu komplikovaná, nicméně chápe, že se nemůže nechat jedinou osobou ovlivnit a pocity přenášet na ostatní kolem sebe. Jeho navíc tehdy potrestalo svědomí.

„Kdysi mi byl také jeden partner nevěrný, nedokázal se s tím vyrovnat a řekl mi to. A mě to tenkrát strašně bolelo, takže vím, že to není nic příjemného,“ říká Dana, která ani po dlouhé době na situaci nezapomněla.

Na druhou stranu nakonec všechno dopadlo tak, jak mělo. Ačkoli tehdy svého partnera Dana měla ráda a hodně to bolelo, musela s ním vztah ukončit. Později ale potkala svého osudového muže Petra Maláska, se kterým je dodnes šťastná.

30 let spolu

S Petrem Dana tvoří pár už téměř 30 let. Společně vychovali také syna Petra. Morávková svému partnerovi plně důvěřuje a je si jistá tím, že on by ji nikdy nezradil. „Seznámili jsme se při práci. Byl jsem osloven, abych se podílel na muzikálu Kabaret v Divadle Na zábradlí. Jel jsem tam tramvají s tím, že to odmítnu. Byl to takový pohnutý den, ukradli mi totiž zrovna auto,“ svěřil se Malásek.

„Po natáčení hudby v tom studiu jsme šli celý soubor do takové čtyřky hospody, jmenovala se Pohádka, zůstali jsme sami dva u stolu a povídali si. To povídání skončilo až v půl druhé ráno před domem mojí mámy. A druhý den, když jsme se potkali v divadle, mě Petr požádal o ruku,“ překvapila Morávková se smíchem.

Než si Petra vzala, trvalo to podle jeho slov více než rok, nakonec jim to ale klaplo a dodnes jsou šťastným párem. Co se stalo s jejím předchozím partnerem, sice nikdy nezapomene, na druhou stranu už se přes to ale dávno přenesla.

Zdroj: Aha!, Expres, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články