Dagmar Havlová nejí čokoládu a sádlo. Její tajnou neřestí jsou ale utopenci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dagmar Havlova
Zdroj: Nextfoto

Dagmar Havlová dnes ve svém věku 70 let vypadá skvěle. Dříve mívala problémy s váhou, to už je ale naštěstí minulostí, a ona si tak může dopřát k jídlu třeba i své oblíbené utopence.

Málokdo by dnes řekl, že mívala v minulosti Havlová problémy s přejídáním. Bylo to v době, kdy byla první dámou. Řešila problémy se svou vlastní štítnou žlázou, kromě toho ji trápily také zdravotní komplikace jejího muže. A psychika se na ní podepsala.

„K nemocem se také přidalo to, že jsem na Hradě byla velmi nervózní a chodila jsem strašně jíst. Zajídala jsem nervózu,“ přiznala se pro Blesk.

Některým jídlům se dnes vyhýbá

Havlová přiznala, že kdysi mívala v šatníku kvůli své kolísavé váze mnohdy i tři modely stejného oblečení v různých velikostech. Její kamarádka krejčová s ní měla dohodu o tom, že to nikde neprozradí.

Naštěstí se už před lety dokázala Havlová z největších problémů dostat a teď se udržuje ve skvělé kondici.

Její problémy s váhou jsou už minulostí. A to i díky tomu, že dodržuje některé zdravé návyky. „Nejím čokoládu a sádlo a nejím večer,“ svěřila se pro Aha!

Někdy trochu zhřeší

Ačkoli se snaží jíst zdravě, někdy to zkrátka nejde. Jednou za čas si může dovolit zhřešit každý a bývalá první dáma se na instagramu přiznala, co je její odměnou po náročném dni.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

„Někdy si prostě nemůžu pomoct,“ napsala a přidala fotografii utopence na talířku s rajčaty. „A tak je to správně. I to je důkaz toho, že se má člověk rád,“ odpovídá na její snímek uživatel Psycholog terapeut kouč.

Dagmar Havlová dnes vypadá skvěle a rozhodně si může občas dovolit podobné chuťovky. Problémy s váhou naštěstí už dávno neřeší. Na období, kdy její psychika ovlivnila i její fyzickou kondici, ale vzpomíná s respektem a v mnoha ohledech se raději hlídá.

Zdroj: Jíme to, OnlyU, Aha!, InstagramBlesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články