Anežka Rusevová vypadá čím dál lépe. Lidé na instagramu stále žasnou nad její proměnou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anezka Rusevova
Zdroj: Nextfoto

Proměna je podle jejích slov podstatou herectví. A to jak ta fyzická, tak i psychická. Anežka Rusevová se v poslední době změnila hodně. Poté, co výrazně zhubla, se cítí psychicky skvěle a objevila v sobě znovu ztracené sebevědomí.

„Najednou to přišlo! Prostě mě ty pneumatiky na břiše začaly dost obtěžovat! Přestala jsem se cítit hezky a začala vidět to, co jsem dřív vidět asi nechtěla,“ uvedla před časem Rusevová na sociální síti důvod, proč se rozhodla zhubnout.

Začaly jí vadit opakující se role

Už pedagogové na DAMU prý řešili, že by měla Anežka nějaké to kilo shodit. Ona se se sebou ale cítila spokojená a váhu nikdy nebrala jako nedostatek. Jenomže ve společnosti je podle ní stále zakořeněn pocit, že když je někdo silnější, je také ošklivý.

„Možná právě stále se opakující role, kde ve scénáři stojí: ‚nevzhledná a obtloustlá‘, mi začaly vadit. Jednoho dne ručička na váze ukazovala už příliš, tak jsem si řekla, že zkusím trochu zhubnout,“ vysvětlila pro Deník.

Je se sebou spokojená

V současné době vypadá Rusevová skvěle. Sama se sebou je spokojená a je to vidět na každém jejím novém příspěvku na sociální síti. Sebevědomé pózy, široké úsměvy, milé reakce fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anežka Rusevová (@anezkarusevova)

U posledního sdíleného snímku se dočkala herečka spousty pozitivních slov, což je pro ni nejspíš jen motivace k tomu, aby na sobě pracovala i dál.

„Moc vám to sluší. Neskutečná proměna!“ napsala paní Libuše. „Jakože cože? Tohle nemá chybu,“ přidává se uživatelka Ilona. A poklony přicházejí i od pánů. „Sekne ti to,“ vzkázal herečce pan Marek.

Anežka Rusevová se změnila nejen fyzicky, ale i psychicky. Je jasné, že současnou váhu si z mnoha důvodů pokusí udržet. A třeba se díky ní dočká i nějaké té nové role.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články