Anežka Rusevová se ukázala v plavkách. Poté, co výrazně zhubla, se cítí skvěle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anezka Rusevova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Anežka Rusevová si užívá dovolenou u moře. Fanouškům poslala pozdrav ve formě černobílé fotografie, na které běží po pláži. V plavkách vypadá skvěle a je to i díky tomu, že se jí před nedávnem podařilo výrazně zhubnout.

Na snímku je vidět, že je se sebou Anežka spokojená. S rozpřaženými pažemi běží vstříc fotografovi a zdá se, že ji nic netrápí. Jak sama před časem přiznala, cítí se teď skvěle. A velký vliv na to má právě i změna váhy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anežka Rusevová (@anezkarusevova)

Omládla o 20 let

Je jí 36 let. Cítí se prý ale o 20 let mladší. Ještě donedávna tomu tak nebylo, pak se jí ale podařilo výrazně zhubnout. Shodila téměř 20 kilogramů a rozhodla se o tom loni na podzim promluvit před fanoušky.

„Pořád se ptáte, jak jsem dokázala takhle zhubnout. Je to skoro rok, co jsem se rozhodla, že zhubnu! Najednou to přišlo! Prostě mě ty pneumatiky na břiše začaly dost obtěžovat! Přestala jsem se cítit hezky a začala vidět to, co jsem dřív vidět asi nechtěla,“ napsala na sociální síti.

Podle Jíme to herečka přiznala, že se nebála vyhledat pomoc odborné poradkyně, díky které se úspěch skutečně dostavil. Na základě jejích doporučení začala dodržovat Cambridge dietu a po několika měsících se mohla radovat z výsledků.

Vypadá skvěle

V současné chvíli vypadá Rusevová skvěle. Se svou postavou je spokojená a je na ní znát, že se cítí dobře nejen fyzicky, ale také psychicky. A to její sledující na sociálních sítích oceňují.

Její příspěvek si vysloužil více než tisíc srdíček a několik pozitivních komentářů. Anežka je podle fanoušků kočka a lidé doufají, že si užije celou dovolenou naplno.

Jak je vidět na hereččině příkladu, někdy se zkrátka vyplatí obrnit se pevnou vůlí, říct si o pomoc a začít na sobě pracovat. Změna, kterou Rusevová prošla, je opravdu velmi výrazná. I proto je Anežka pro mnohé inspirací.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Jíme to

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články