Aneta Langerová se změnila z introvertní dívky v ženu, která se nebojí mluvit o adopci dítěte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Aneta Langerova
Zdroj: Nextfoto

Dnes je zpěvačkou, která se proslavila díky hitům jako Voda živá nebo Tráva. V roce 2004 se zúčastnila první SuperStar a stala se úplnou vítězkou. Aneta Langerová se v současné době nebojí mluvit o svém soukromí a hrdě vystupuje se svými dovednostmi i názory. Před soutěží ale byla úplně jiná.

Původně se do SuperStar nechtěla ani přihlásit. Byla spíše introvertní osobou, kterou velké množství lidí děsilo.

„Cítila jsem strašnou bezmoc, když jsem se najednou ocitla mezi třemi a půl tisíci lidmi, kteří všichni na chodbách zpívali, a bylo vidět, že je to baví. Já jsem se naopak spíš radovala, když jsem odtamtud mohla odejít pryč,“ vzpomíná podle serveru Žena Aktuálně na první kolo soutěže.

Naučila se přijímat potlesk

Už od svých šesti let hrála na piano, pak se k tomu přidala ještě kytara. Hudbu v sobě měla odmalička. Že by se z ní jednou mohla stát slavná zpěvačka, to si ale před soutěží nedokázala představit. To, že se jí podařilo zvítězit, znamenalo v tu dobu opravdu hodně.

„Do SuperStar mě přihlásil táta, byl to dárek k mým šestnáctým narozeninám. Nebyla jsem za to úplně vděčná. Na druhou stranu jsem to vlastně chtěla zkusit. Ségra mi tenkrát řekla, že budu srab, když to nezkusím. I to mě ještě více vyburcovalo,“ vzpomíná zpěvačka v rozhovoru pro iRozhlas.

Aneta se musela naučit přijímat potlesk publika, zvyknout si na to, že je u ostatních oblíbená a že vystupování na jevišti se pro ni nově stane součástí života. A to všechno velmi dobře zvládla. Dnes už se nebojí nejen vystupovat před lidmi, ale také mluvit o svém osobním životě a sdílet své názory.

Coming out

Že bude zpívat na velkých akcích, na to před SuperStar ani nepomýšlela. A že by jednou promluvila o tom, že patří k LGBTQ komunitě a žije s partnerkou, to by tehdy nejspíš také nevnímala jako pravděpodobné. Dnes se ale nebojí Aneta o svém soukromí mluvit.

Svůj vztah v médiích příliš nerozmazává, neskrývá ale pravdu. I když to pro ni bylo těžké, svěřila se svým fanouškům s tím, kým skutečně je. V minulosti promluvila dokonce i o tom, zda by si svou přítelkyni vzala nebo jak to vidí s adopcí dítěte.

„Těžko říct, nemůžu tyhle věci plánovat dopředu, to život přinese. Biologické hodiny tikají neustále podprahově a jednou, až to všechno vybuchne, tak se už neubráním,“ svěřila se s tím, že pokud by na to přišlo, dítěti by jistě byla schopná předat veškerou svou lásku.

Zdroj: iRozhlas, Žena Aktuálně, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články