Vezme si zpěvačka Aneta Langerová svou partnerku? Ohledně sňatku má jisté výhrady

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
aneta langerova
Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Aneta Langerová promluvila o možném manželství. Jako historicky první SuperStar, kterou se stala v roce 2004, se její kariéra vyvíjela velmi rychle. Stala se úspěšnou zpěvačkou.

Dnes ale nevystupuje tolik, jako dříve. Nějakou dobu se kromě její partnerky mluvilo také o případném těhotenství. Langerová si své soukromí střeží, i proto trvalo několik let, než přiznala svou orientaci. Nyní se ale za svůj vztah nestydí a své názory prezentuje otevřeně.

Stala se patronkou výstavy v botanické zahradě

„Je to svoboda člověka a člověk má být zodpovědný za svůj život. Může se rozhodnout udělat takový krok a myslím si, že by mu to mělo být dovoleno,“ říká česká zpěvačka, kterou Blesk navštívil při její návštěvě botanické zahrady v Praze.

Tady se stala patronkou nové výstavy. „Jsem určitě pro, aby se lidé stejného pohlaví mohli normálně vzít i se všemi náležitostmi, které z toho vyplývají, ale jde o to, jestli na to budeme čekat dalších X let.“

Nesouhlasí ale s tím, jak je partnerství nastaveno legislativně. „Jsou to někdy nesmyslné věci, které v těch zákonech jsou. I z těch praktických důvodů. U sebe to neřeším, ale vím to ze svého okolí, nebo když mi někdo svěří svůj příběh –  jsou to absurdity.“

Po svatbě netouží, má jiné cíle

Její touhy po sňatku ale nejsou tak velké. „Nemáme k tomu zas tak blízko,“ odpověděla na otázku, jestli by si svou přítelkyni vzala. Aneta má sice romantiku ráda, ovšem poslední dobou na ni nemá čas. Po pandemii koronaviru může znovu koncertovat a velmi si to užívá.

Cestuje po celé republice a doufá, že se dostane i na Slovensko. „Věřím, že se kultura zase pozvedne, protože ji potřebujeme mnohem více, než kdy dřív,“ myslí si zpěvačka, kterou proslavilo vítězství v historicky první řadě pěvecké soutěže SuperStar.

Nová výstava, které se stala patronkou, se zaměřuje na motýly. Její první velký hit tento druh hmyzu obsahuje v názvu. „Hříšná těla, křídla motýlí napsal Oskar Petr a myslím si, že mi píseň na tom začátku velmi pomohla. Mám ji ráda, je to obrovský hit.“

„Posledně jsme ji hráli se smyčcovým triem v baladické a poklidné úpravě, to se mi moc líbilo,“ svěřila se Langerová. Nikdo jiný z ostatních řad SuperStar se nikdy nedostal tak daleko, jako právě Aneta. Většinou s novináři nesdílí žádné soukromé záležitosti, ale v roce 2010 potvrdila, že se jí líbí ženy.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články