Aneta Langerová: Biologické hodiny tikají. Zpěvačka touží po miminku, uvažuje i o adopci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
aneta langerova
Zdroj: Profimedia

Anetě Langerové život nic nedal zadarmo. Jako malá přišla o maminku, i přesto ale dokázala za podpory přátel a blízkých bojovat a díky pěvecké soutěži SuperStar se dostat do showbyznysu. Dnes má na svém kontě desítky písní a pořádá velké koncerty.

To všechno jí ale tak docela nestačí k tomu, aby byl její život kompletní. Zpěvačka totiž ví, že už je ve věku, kdy by měla konečně přemýšlet o dítěti. Jinak by se také mohlo stát, že příležitost promešká a bude pozdě.

Koncem listopadu slaví Langerová své pětatřicáté narozeniny. To je rozhodně věk, ve kterém ženy už nad miminkem uvažují, pokud ho stále nemají, ale rodinu chtějí. U Anety ale stále není jasné, jak by si to představovala. Ani ona sama nezná na tuto otázku odpověď.

Slavné partnerky

Aneta Langerová si své soukromí střeží. To, že před lety veřejně přiznala, že ji přitahují ženy, pro ni byl velmi těžký krok. Od té doby měla několik partnerek a o mnoha slavných ženách se spekuluje, že s ní také něco měly.

K jejím láskám patřily třeba o patnáct let starší majitelka hudebního vydavatelství Iva Milerová a dokumentaristka Olga Špátová, kterou nejvíce proslavil dokumentární film Karel. Mluvilo se také o tom, že má Aneta něco s Bárou Hrzánovou, se kterou byla často ve společnosti vídána.

Herečka své city k Anetě nepopřela, a dokonce je tak trochu potvrdila ve své knize Vinnetou naší doby. Tam se svěřila, že to začalo pohledem do očí. „Z nich to seběhne do srdce a k tomu všemu dalšímu,“ napsala. „Pokud ucítím, že to vychází ze srdce, je mi docela jedno, jestli je to muž, nebo žena.“

Dokážu dát dítěti lásku

Langerová si v současné době uvědomuje, že to nebude mít jako lesbička snadné, ale i tak by si dítě přála. A existuje celá řada cest. Ona sama si ale není jistá, kterou zvolí. „Těžko říct, nemůžu tyhle věci plánovat dopředu, to život přinese. Biologické hodiny tikají neustále podprahově a jednou, až to všechno vybuchne, tak se už neubráním,“ svěřila se.

Promluvila také o svém názoru na adopci, který sama nemá tak úplně srovnaný. „Je to pro mě velmi těžké téma. Sama stále přemýšlím nad tím, zda to je, nebo není správně. Třeba u žen mi to připadá přirozené, protože to dítě odnosíte a je to zkrátka vaše dítě. Těžko říct,“ vyjádřila se zpěvačka.

V jednom si je ale Aneta jistá. „Jsem stoprocentně přesvědčená, že bych jim dokázala předat lásku, kterou v sobě chovám, a postarala se o ně,“ prozradila. Jak to nakonec dopadne, se teprve uvidí. Nezbývá tedy než zpěvačce přát, aby jí její plány do budoucna vyšly.

Zdroj: zeny.iprima.cz, Blesk, extra.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články