Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová měli otevřené manželství. S milenci vyráželi na společné večeře

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Soukup Osvaldova
Zdroj: Profimedia

Gabriela Osvaldová a Ondřej Soukup byli dlouhá léta manželé, než Ondřej Gábinu opustil a dal přednost mladší milence Lucii Šoralové. Jak to ale bývá, nebylo všechno úplně tak, jak by se na první moment mohlo zdát. Parohy měl totiž ve vztahu jako první Ondřej.


Tajnou lásku odhalil až Soukup

První láskou Gábiny Osvaldové byl tatínek zpěvačky Lucie Vondráčkové – Jiří Vondráček. Seznámili se prý na DAMU, kde tou dobou oba studovali a Gábina byla o ročník níže.

„Byli jsme takoví výhradní kamarádi,“ popsala Gábina jejich vztah pro Aha! poté, co pravda vyšla najevo.

Tento vztah práskl Ondřej Soukup na křtu alba Heleny Vondráčkové. Vondráčková se zde podivovala nad tím, že Gábina zná její rodný dům. Napsala totiž text k její písni „Já s tebou hlavu ztrácím“ a zmiňuje zde právě Slatiňany, kde dům je.

„Ty to možná nevíš, ale Gábina chodila s tvým bráchou,“ vypálil dlouho utajované tajemství Ondřej.

„Ona tam za ním jezdila, proto tak velmi dobře Slatiňany zná a mohla o nich pro tebe napsat píseň,“ doplnil.

„U Vondráčků to bylo senzační. Chodili jsme se koupat, vyráželi na zábavy, občas kradli Vondráčkovým auto. Je zázrak, že nás tenkrát nezavřeli za to, jak jsme řádili,“ zavzpomínala na provalenou lásku Gábina.

Otevřené manželství

Jejím osudným mužem se stal ale až Ondřej Soukup, se kterým má syna Františka. Po dlouhých letech manželství se ale rozhodli pro otevřené manželství, kterému mnoho lidí nerozumělo.

Zatímco si Ondřej našel o 26 let mladší Lucii, Gábina randila s o 21 let mladším Mirkem, kterému se přezdívá Bulhar. Tato čtveřice společně vyrážela na večeře a dělali, jako by vše bylo v naprostém pořádku.

Panovalo přesvědčení, že to byl Ondřej, kdo si první našel milenku. Ale nyní se ukázalo, že to bylo naopak!

„Gábina na mě samozřejmě měla velký vliv, pracovně jsem s ní konzultoval všechno, kolikrát jsme se u toho hádali, bylo to bouřlivé. Ale taky mě opustila, i když si všichni mysleli, že já opustil ji kvůli Lucce. Gábina už se mnou prostě nechtěla žít a já se jí nedivím. Měla nový vztah, který má dodneška. Já se pak dva roky potácel a opíjel s kamarádem Danem Závorkou po barech, žil jsem velmi mládeneckým životem a musím říct, že to vůbec nebylo špatné. Jenže potom do toho vstoupila Lucka, začali jsme spolu chodit a dopadlo to tak, jak to obvykle dopadá,“ překvapil mnohé Ondřej.

S Lucií se nakonec i oženil a má s ní dvě děti – Rebeku a Ondřeje. A když potřebují hlídání? Zaskočí teta Gábina a děti občas pohlídá.

Zdroje: Aha!, Prima

autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články