Manželé Donutilovi: Zlé mají již za sebou, nyní je snad čeká už jen to dobré

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Sara a Martin Donutilovi
Zdroj: Profimedia

Sára a Martin Donutilovi spolu překonali těžké chvíle. Ačkoliv přiznali, že bolest nikdy nepřejde, rozhodli se vzájemně podpořit a pokračovat. Zasnoubili se, vzali se a nyní společně vyhlíží budoucnost.

Sářina první inscenace ve stálém angažmá se pro ni stala osudnou. Ve hře Smrt obchodního cestujícího poznala svého budoucího partnera Martina Donutila.

Nebyla to láska na první pohled

„Nebylo to tak, že bychom se viděli a zamilovali se do sebe. To vůbec ne. My spolu nejprve hráli a povídali si. Až po delší době, když jsme zkoušeli Vojnu a mír, přeskočila jiskra,“ prozradila Sára v rozhovoru pro server Novinky.

Od té doby toho překonali již mnoho a jejich vztah prošel velmi tvrdou zkouškou. Když herečka oznámila těhotenství, bylo to pro všechny velké překvapení.

Zejména pro Mirolava Donutila, který se chvíli před oznámením nechal slyšet, že se na roli dědečka necítí. Nakonec se ale moc těšil a tušil, že se dočká vnuka.

Věci bohužel nedopadly tak, jak by si partneři představovali. Dne 18. října 2022 se jim narodil syn Matyáš, který se bohužel narodil bez života.

„My se teď budeme muset pokoušet jít životem dál a žít, jak nejlíp dovedeme. A budeme to zkoušet znovu a líp,“ napsala herečka k dojemnému a smutnému příspěvku.

Svatba v létě

A jak slíbila, tak učinila. S Martinem překonali společně těžké chvíle a rozhodli se udělat tlustou čáru, ačkoliv sama Sára přiznala, že ztrátu dítěte nikdy nepřekoná.

Naštěstí si za svého životního partnera vybrala toho pravého.

„Pro mě je úžasný partner a jsem přesvědčená, že jsem si vybrala správně. Že si ho chci vzít a žít s ním do konce života,“ svěřila se ve zmiňovaném rozhovoru pro Novinky.

A tak se partneři zasnoubili a 22. července 2023 také vzali. Ze svatby sdíleli s fanoušky krásné video a Sára prozradila, jak se nakonec rozhodla ohledně příjmení. Před svatbou si totiž nebyla jistá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sára Donutilová (@saraaffasova)

Manželům to sluší

„Jsem se sestrou a maminkou jediná v republice. Jako umělecké bych si tedy radši nechala to svoje. Ale vím, že pro Martina je důležité, abych měla jeho příjmení,“ uvedla.

Nyní se již na instagramu pochlubila novým jménem Sára Donutilová, a tedy je zřejmé, že přání manžela bylo silnější než ponechání rodného příjmení.

Jen by ji měl manžel častěji brát do společnosti. Nejenže jim to spolu moc sluší, ale zároveň by si to jistě přála sama Sára, která sdílela fotku s popiskem: „To je dost, žes mě vyvedl!“

Zdroje: Novinky, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články