Neuvěříte, co tento muž dokáže se svým pupíkem. Buď vás to rozesměje, nebo vám to přijde nechutné

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
henry drayton
Zdroj: Archiv Henryho Draytona

Nedávno proletěla sociálními sítěmi výzva jedné z uživatelek, která přinesla spoustu virálních hitů. Poprosila v něm ostatní, aby zveřejnili video, na němž dělají se svým tělem věci, které ostatní jen tak nedokážou.

Komik z Los Angeles na tuto výzvu reagoval. Světu ukázal to, co umí jeho pupík. Ten totiž dokáže naprosto nevídané věci.

Pupík, co vás chce políbit

Pupík tohoto muže se totiž umí vyvalit způsobem, který jste nečekali. Když muž stáhne svaly kolem něj, vypoulí se, takže to vypadá, že vám chce dát pusu.

Tato břišní gymnastika se okamžitě stala virálním hitem. Takový úspěch své bizarní dovednosti zřejmě sedmadvacetiletý Henry Drayton nečekal.

@hidef_the_chef#stitch with @themeg_94♬ original sound – Henry Drayton

Někteří sledující si z nevšední aktivity jeho pupíku dělali legraci, když ji přirovnávali k tomu, jak Freddy Krueger vystupuje ze zdi v hororovém snímku Noční můra z Elm Street.

To ale není to jediné, co se svým tělem dokáže udělat. Umí si vytáhnout kůži o několik centimetrů, vykloubit rameno tak, že se jím „kopne“ do hlavy a další věci, které se hodí spíše do akčních filmů nebo bláznivých komedií.

henry drayton

Zdroj: Archiv Henryho Draytona

Chlup, co roste z prstu

Tento muž není jediným člověkem, který se pochlubil nějakou tou pecičkou na svém těle. Jedna žena zveřejnila třeba to, jak jí z palce na ruce vyrůstá chlup.

Přihodilo se to tak, že jí jako malé holčičce transplantovali kůži z oblasti bikin. Jak dospívala, začaly se u ní objevovat sekundární znaky.

Autor: Alice Konopásková

Související články