Náměsíčná žena se stala hitem internetu. To, co provádí ve spánku, vás zaručeně pobaví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena spanek
Zdroj: Shutterstock

Během spánku můžete vykonat spoustu činností. Otázkou ale je, zda si provedené činnosti budete pamatovat. Některé baví, některé děsí. Jedna kanadská dívka využila svou poruchu a baví tím celý internet.

Náměsíčnost je spánková porucha, během které se lidé nacházejí na hranici bdělosti a hlubokého spánku. Vědomí spícího je narušené, z toho důvodu si pak ráno činnosti, jež prováděl, vůbec nepamatuje.

Hvězda na sociální síti

Sociální síť TikTok se baví novou hvězdou Celinou Myers alias CelinaSpookyBoo.

Šestadvacetiletá paranormální autorka a moderátorka podcastu „The Haunted Estate“ se na internetu stala oblíbenou od doby, kdy zveřejnila svá veselá náměsíčná videa.

Kanadská influencerka, která má také svou vlastní kosmetickou řadu s názvem Beauty X Boo, se stala online senzací, protože se rozhodla zaznamenat svá vtipná noční dobrodružství.

Videa, na kterých se Celina po domě potuluje jako batole, až po videa, na kterých mumlá nejnebezpečnější věci, jsou doopravdy k popukání. Jeden konkrétní náměsíčný incident skončil s neuvěřitelnými dvaceti miliony zhlédnutí.

@celinaspookyboo♬ original sound – Celinaspookyboo

Jedno z nejpopulárnějších videí, které se stalo trendem, se točí kolem poněkud zvláštní situace. Ve videu se Celina probudí a zjistí, že se potuluje na chodbě hotelu nahá.

Aby toho nebylo málo, ocitne se uzamčená před svým pokojem, což ji přiměje současně se smát i plakat.

Zajímavý spouštěč

Od té doby, co se její video stalo virálním, se rozhodla využít své poruchy náměsíčnosti ve svůj prospěch a umístila kamery ve svém domě, které dosud zachytily řadu veselých momentů.

V různých rozhovorech žena tvrdila, že její náměsíčnost vždy vyvolávají sýr a čokoláda. Ve skutečnosti jí to nevadí, protože se zdá, že dělá lidem opravdovou radost.

„Chápu to, vypadá to šíleně. Je to však skutečné, lidi to baví a dělám to ráda. Budu pokračovat v tom, co dělám, protože komunita, kterou jsem vybudovala, je naprosto úžasná,“ řekla autorka vtipných videí.

S počtem přes devět milionů sledujících na oblíbené sociální síti se Celina může ukázat jako nejzábavnější hvězda na internetu.

Autor: Štěpán Pacík


Související články