Letecké společnosti nabízejí rychlé randění přímo v letadle. Prozradily, komu jsou určeny

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Letuska
Zdroj: Shutterstock

Stále se snažíte potkat toho pravého partnera, ale nedaří se vám? Nezoufejte. Jedna letecká společnost se rozhodla posunout randění na úplně jinou úroveň a umožnit lidem randit několik kilometrů v oblacích.


Randění není jednoduché a můžete se cítit zoufale, pokud si myslíte, že hledáte lásku na špatném místě. Někteří se rozhodnou požádat o pomoc profesionály, ale co když vám chce s hledáním toho správného partnera pomoci letecká společnost?

Randění, které by vás nenapadlo

Pravděpodobně by vás nikdy nenapadlo, že můžete najít lásku v několikakilometrové výšce. Jedna z největších leteckých společností na Tchaj-wanu přišla s úplně novým konceptem, o který je doopravdy velký zájem.

Letecká společnost EVA Airlines spojuje své síly s cestovní společností Mobius a zahajuje program, kterému přezdívají „Leť! Láska je ve vzduchu“. Tyto speciální lety vzlétnou na Vánoce, na Silvestra a na Nový rok. Určeny jsou pro nezadané lidi, kteří hledají lásku.

Mluvčí společnosti pro rychlé randění Chiang Tsung-Wei řekl: „Když na naší palubě cestují svobodní muži a ženy, mohou si kromě cestování přát na svých cestách potkat tu pravou lásku. Přesně jako to znáte z filmů.“

Balte kufry, letíte na rande

Lety budou odbavovány z mezinárodního letiště Taoyuan v Tchaj-peji a po dobu několika hodin budou kroužit kolem vzdušného prostoru na Tchaj-wanu. Cestujícím budou náhodně přidělena sedadla a při letu budou mít možnost sedadlo vyměnit, aby se měli možnost potkat s co nejvíce lidmi.

A aby při randění nebyla nuda, bude zajištěno i občerstvení od michelinského šéfkuchaře Motokazu Nakamury. Každý let vyjde v přepočtu na šest a půl tisíce korun. Každý, kdo se bude chtít zúčastnit, bude muset vyplnit přihlášku.

Muži musí být ve věku od osmadvaceti do třiceti osmi let, zatímco ženy ve věku od čtyřiadvaceti do pětatřiceti let. Mezi další požadavky patří mít vysokoškolské vzdělání a být tchajwanským občanem. V budoucnu prý společnost plánuje i lety pro mladší zájemce.

Chiang vysvětlil: „Z různých průzkumů, které jsme provedli, by většina mužů chtěla potkat ženy mladší než oni, zatímco ženy by se chtěly setkat se staršími muži. Proto jsme pro tuto akci nastavili věkovou hranici. V budoucnu ovšem plánujeme výlety i pro mladší a starší cestující.

A co vy? Chtěli byste se proletět a potkat svou osudovou lásku v oblacích?

Zdroj: Wanderoam
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články