Komerční sděleníŽivotní styl

Vyzvedněte si do konce roku svůj příspěvek na lázně

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lazne
Zdroj: Shutterstock

V roce 2021 byly k dispozici příspěvky na lázeňské pobyty, jimiž se naše vláda snažila podpořit lázeňská zařízení a také potěšit veřejnost po náročném covidovém období. Příští rok už sice příspěvek na lázně od státu nedostanete, můžete si však vyzvednout aspoň tisícikorunu na relaxační pobyt.

Státní spa příspěvek již v roce 2021 získat nepůjde, avšak přes portál Spa.cz si můžete do konce prosince vyzvednout lázeňský příspěvek ve výši tisíc korun. Ten lze poté využít na relaxaci v roce 2022, konkrétně do konce června 2022.

Vyberte si ten nejlepší pobyt na Spa.cz

Spa.cz je portál, přes který si snadno vyberete svůj lázeňský pobyt. Jedná se o propracovaný vyhledávač lázeňských pobytů, ve kterém lze filtrovat přímo i pobyty s příspěvkem na lázně.

Na portálu českým lázním a wellness hotelům fandí, a proto se snaží jejich služby učinit dostupnějšími. Sami pro zájemce vyjednali tisícikorunový příspěvek, na nějž mají zdarma nárok všichni. A využít ho lze dokonce víckrát.

Získat příspěvek je snadné

Příspěvek na lázně si vyřídíte jednoduše online. Vygenerujete si ho pouhým zadáním jména a e-mailové adresy. E-mailem vám poté dorazí unikátní kód, který zadáte při rezervaci pobytu přes portál Spa.cz. O příspěvek je možné žádat od 18. října až do konce prosince. Rezervaci je možné provést klidně hned, pobyt každopádně musí proběhnout v období od 1. ledna 2022 do 30. června 2022.

Příspěvek je možné uplatnit v jednom z více než stovky lázeňských a wellness hotelů v celé ČR. Na jeden pobyt lze použít vždy pouze jeden příspěvek na každou dospělou osobu, na druhou stranu si lze příspěvků vygenerovat více. Jestliže plánujete v první polovině roku 2022 navštívit více lázní, nic vám nebrání. Počet příspěvků na jednu osobu není omezen.

Příspěvek na lázeňský pobyt můžete využít třeba hned v lednu a odstartovat příští rok příjemným odpočinkem. Naplánujte si ho již nyní!

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články