Stylově na vynášení odpadků. Američané se baví novou originální výzvou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vynaseni odpadku
Vynaseni odpadku

Výzvy na sociálních sítích neberou konce. V běžném stavu přibývají postupně, ale v době karantény lidé využívají volného času a vymýšlejí stále nové. Ty se potom šíří internetem a reaguje na ně stále více lidí. V současné chvíli je vynášení odpadků novým trendem. Lidé se na vynášení odpadků oblékají stylově a své snímky sdílí na sociálních sítích.


Když se běžná činnost změní v zábavu

Vynášení odpadků je většinou otravná domácí činnost. Během karantény ale lidé vycházejí z domova jen minimálně, a proto si užívají i vynášení smetí jako jedinečný pobyt venku.

Několik mladých slečen v čele s Danielle Askew se této činnosti chytilo a začaly výzvu pod hashtagem binnightchallenge. Na cestu k popelnici se namalovaly a vymódily. Netušily, jakou odstartovaly zábavnou výzvu.

Zdroj: Instagram binladies

Nejprve si vtipné výzvy všimli její přátelé

Fotografie měly ihned pozitivní reakce. Výzva se všem zalíbila a každý se snažil být na svém snímku co nejoriginálnější. Lidé se neoblékali už jen stylově, ale také do různých kostýmů.

Začaly vznikat snímky, na nichž jsou členové celé rodiny nebo třeba partneři. Nejčastěji se jí však účastní ženy, jež mají možnost tak ukázat svůj nejlepší outfit.

Zdroj: Instagram fancydresscom

Někteří berou výzvu vážně

Zatímco u některých je jasné, že se chtějí jen pobavit, existují také tací, kteří výzvu berou vážně. Snaží se přijít se skutečně kvalitním outfitem a inspirovat své sledující. Fashion blogerky a módní ikony se oblékají do značkových kusů, a využívají tak tuto výzvu i k propagačním účelům.

Zdroj: Instagram binladies

Zapojují se i umělci

Stranou nezůstali ani fotografové či ženy, které mají zálibu ve sportech či modelingu. Vznikají umělecké snímky plné pestrých barev s perfektní kompozicí a vynikajícím nápadem.

Zdroj: Instagram binladies

Výzva se rychle rozšířila

Jelikož mají sociální sítě široký dosah, obletěla výzva svět. Zapojují se lidé z různých zemí a obohacují komunitu o své vlastní originální nápady.

Zdroj: Instagram binladies

Autor: Eva Marešová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články