Plastiky, botox i falešné břišáky. Lidé jsou schopní všeho, aby se přiblížili svému ideálu

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
Zeny plastika
Zeny plastika

Touha podobat se co nejvíce plastovým panenkám už se dávno netýká jen mladých slečen. Operace a různá vylepšení podstupují i muži. Zatímco ženy si nechávají zvětšovat rty a poprsí nebo odstranit žebra, aby měly vytoužený vosí pas, pánové sahají po výplních tváře, úpravě nosu i falešnému pekáči buchet“.

Rachel Evans

Nejstarší živou barbie je zřejmě Angličanka Rachel Evans, jež oslaví příští rok padesáté narozeniny. Plastikám propadla před třinácti lety.

„Je to pro mě životní styl. Dělám všechno možné proto, abych přestala stárnout, takže tyto zákroky jsou nezbytné. Do svých padesáti chci být tou nejplastikovější ženou na světě, a tak se na ně snažím chodit pravidelně,“ říká Rachel, která má v oblibě především botox a různé liftingové metody

Zdroj: Instagram Rachel Evans

Valeria Lukyanova

Mnoho živoucích barbie pochází z východní Evropy. Zřejmě nejslavnější z nich je Ukrajinka Valeria Lukyanova. Ačkoliv dodnes tvrdí, že má pouze prsní implantáty, odborníci se shodují, že zákroků musela podstoupit více. Slávy si však užila dost, a tak teď na svůj instagramový profil nahrává více fotografií bez make-upu. Fanoušci na ně reagují pozitivně a těší se z toho, že pod tím vším nánosem líčidel se skrývá dívka s jemnými rysy.

Valeria si tím tak trochu napravila reputaci, jelikož předtím do světa ráda prohlašovala, že netrpí anorexií, pouze věří, že jídlo nepotřebuje a dokáže žít jen ze vzduchu. Jejími dalšími kontroverzními výroky jsou ty o praktikování magie a komunikaci s mimozemšťany. „Moje zkušenosti s jinými světy začaly, když jsem byla malá holčička. Dokázala jsem cestovat mimo svoje tělo na jiné planety a do jiných vesmírů,“ řekla v jednom rozhovoru.

Zdroj: Instagram Valeria Lukyanova

Justin Jedlica

Justin Jedlica podstoupil obrovské množství chirurgických zákroků, aby se podobal Kenovi, protějšku slavné panenky Barbie. Celkem jich má za sebou přibližně sedm set osmdesát a je možné, že toto číslo bude dále stoupat.

Justin si totiž potrpí na extrémy a dle svých slov rád zdokonaluje to, co už existuje. Pyšní se tak prsními implantáty i výplněmi na bicepsech a tricepsech, vymodelovaným nosem, upravenými tvářemi i rty. Momentálně se živí i tím, že silikonové implantáty sám na zakázku pro své přátele a klienty navrhuje.

Zdroj: Instagram Justin Jedlica

Rodrigo Alves

Devětačtyřicetiletému Justinovi však donedávna „konkuroval“ o tři roky mladší Rodrigo Alves. Ten se však do rukou plastických chirurgů nedostal tolikrát, aby dosáhl vytouženého vzhledu. Změny navíc jeho tělo špatně snáší, což mu způsobilo přetrvávající zdravotní problémy. Nejvíce se to projevilo na jeho obličeji, především nosu, jehož hojení mu zpomalila těžká infekce.

Na začátku tohoto roku však Alves oznámil, že svou proměnu na ženu už započal. Říká si Roddy a kromě vymodelování prsou si nechal vyoperovat implantát, který napodoboval vyrýsované mužské břišní svaly.

Zdroj: Instagram Roddy Alves

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články