Nafouknutá pusa, obojky a obří potetovaný dekolt. Odvážná Sapphire Saint ale chystá mnohem víc

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Sapphire Saint
Sapphire Saint

Nejraději se předvádí svým sledujícím na Instagramu, kde má na sedmnáct tisíc fanoušků. Ačkoliv se najde i mnoho odpůrců sedmadvacetileté Sapphire Saint, kteří ji za její vzhled lynčují a píšou jí nenávistné komentáře, ona si z toho nic nedělá. Řídí se heslem „milujte mě, nebo nenáviďte, pořád jste mnou posedlí“ a vesele se ukazuje dál.

Titěrné podprsenky, nadkolenky v pastelových barvách, síťované punčochy, obojky a provokativní pózy, nálepky na poprsí a podobné pikantnosti, nic z toho není této internetové celebritě cizí.

Potetovaná a extravagantní

Sapphire se rozhodně netají, že svého extravagantního barbie vzhledu využívá nejen na sociálních sítích, ale i ve skutečnosti. Živí se mimo jiné jako striptérka a pánům ráda předvádí svá silikonová ňadra i tetování. Kromě dekoltu má malůvky i nad pravým obočím, nad pupíkem, rukách i zadní straně stehen.

Výplně má i ve rtech, které dosahují obrovských rozměrů. Botox však hrdě přiznává a je ráda, že jí pomohl k vysněnému vzhledu. Bez růžového lesku na rtech nevychází z domu. I dlouhé a husté umělé řasy jsou samozřejmostí.

Chce ukázat, že má i něco v hlavě

Modelku však ještě další operace čekají. Nemůže si pomoci a za svým ideálem živoucí panenky Barbie si tvrdě jde. Je součástí tak zvané bimbo komunity, která se skládá z podobně smýšlejících dívek a žen. Společně si dodávají kuráž k dalším vylepšením a chtějí ukázat společnosti, že jako žen mají i něco v hlavě.

Nedávno však šokovala fotografií, na níž je zachycená jako usměvavá brunetka v oranžových bikinách ještě před proměnou na chodící barbínu. Na snímku jde vidět, že vášeň pro tetování měla už předtím, nicméně tak měla ozdobenou pouze levou paži. V obličeji byste ji už ale těžko poznali, protože se jí úplně změnil.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články