Ind si pěstuje chomáčky v uších už od osmnácti let. Hádejte, jak jsou dlouhé

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
chlupy usi
chlupy usi

Baijpai Radhakant z Indie si všiml růstu ochlupení v uších už v pubertě. Až někdy v osmnácti letech se ale rozhodl z něj udělat přednost a v tomto věku ho přestal zkracovat. Dodnes věří, že mu dlouhé chlupy v uších přinesly štěstí a prosperitu a je za ně upřímně vděčný.

Pravidelná péče

Tento obchodník s potravinami o svou chloubu náležitě pečuje. Umývá si ji bylinkový šampónem a v žádném případě chlupy nestříhá, ačkoliv manželka by rozhodně nebyla  proti.

„Vždycky mě žádala, abych se jich zbavil, ale protože jsem získal oficiální zápis do Guinnessovy knihy rekordů, dovolila mi si je nechat. Jsem na ně hrdý,“ řekl Ind, který byl oceněn už v roce 2003.

Symbol štěstí

Oba chomáčky měří úctyhodných dvacet pět centimetrů. I když byl Baijpai zpočátku lidmi zesměšňován, teď se rád chlubí, jaké štěstí mu přinesly.

S abnormálním ochlupením v uších absolvoval prestižní vysokou školu a potkal lásku svého života. Tehdy ale jeho chlupy v uších ještě nebyly zdaleka tak dlouhé. Měřily 13,2 centimetrů, teď mají více než dvojnásobek.

Prsteny musely pryč

Muž dokonce přestal nosit prsteny, jelikož se bál, že by se mu do nich chlupy zachytily a připravily ho o milovaný záznam. Od doby, co jej získal, zaznamenal ještě mnoho pokusů o překonání svého rekordu.

Za touto zvláštností stojí genetika, jelikož i Baijpaiův syn se pyšní velkými chomáčky v uších. Jeho otec však nechal na něm, zda si je bude udržovat a půjde v jeho šlépějích, nebo poslechne maminku a bude je pravidelně zastřihávat.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články