Z dcery Johnnyho Deppa je zářící modelka. Podobu po otci v sobě nezapře

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Johnny Depp
Johnny Depp

Když se spojí geny francouzské zpěvačky a amerického herce, vznikne opravdu krásná bytost. A tou přesně je mladá modelka a herečka Lily-Rose Melody Depp. Jak se jí žije ve stínu slavných rodičů?

Narodila se v Paříži v březnu roku 1999 rodičům Vanesse Paradis a Johnnymu Deppovi. Ten si nechal její jméno vytetovat na hruď, přesně k srdci. Za kmotra jí šel známý zpěvák Marilyn Manson.

Dětství pod tlakem zájmu médií

Jelikož se narodila ve Francii, ale její otec je Američan, odmalička mluví plynně oběma jazyky. Už od dětství se musela vypořádat se značným zájmem médií, která ji pronásledovala i na narozeninových oslavách.

V roce 2012 se rodiče rozešli a Lily-Rose měli ve střídavé péči.

Dospívající dívka rostla do krásy, po mamince zdědila i lásku k módě a její kariéra se ubírala směrem modelky. V patnácti letech si ji Karl Lagerfeld vybral, aby se stala tváří parfému Chanel No. 5.

Bohužel začala mít vážné zdravotní problémy, trpěla anorexií a pro některé návrháře byla později už moc hubená.

Zdroj: Profimedia

Na kontě má i Oscara

Zlákal ji ale také svět filmu. V patnácti letech se poprvé objevila před kamerou ve filmu Mroží muž.

Následovaly další, za zmínku stojí Oscarem oceněný krátký dokument Menstruace není tabu, kde spolu s indickou herečkou Priyankou Choprou vysvětlují, jak ženy v indickém Dillí začaly s výrobou hygienických pomůcek pro ženy.

Dnes je mladé herečce a modelce jednadvacet let a je čím dál krásnější. S nemocí se už vyrovnala a nebojí se na sebe vzít extravagantní nebo průsvitné modely známých návrhářů. Tatínek Johnny z toho ale asi moc radost nemá.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články