Vyžilá modelka vyrazila venčit v extravagantním oděvu. Když se ohnula, bylo jí vidět až do „kuchyně“

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Phoebe Price
Phoebe Price

Bývalá playmate a vyžilá herečka Phoebe Price baví svět svými lascivní kostýmy už nějaký ten pátek. V čem si vyšla naposledy, ale vyrazilo spoustě lidem dech. Navíc spustila vlnu kontroverze kvůli tomu, že si nenasadila roušku, ale dala ji svému jorkšírskému teriérovi.

Nahé tělo obalené potravinovou fólií, Trumpova podobizna přes obličej, chlupaté boratovské plavky či kabelka vypadající jako kettlebell jsou jen posledními módními výstřelky této profesionální celebrity.

Vyrazila v tangách a kulichu

Nyní se v ulicích Los Angeles prochází s odhaleným pozadím pouze v titěrných tangách, podpatcích s hadím vzorem a šaty ze záclony, jež odhalují to, co by mělo být raději skryto. Pro fotoaparát paparazzi, který takto Phoebe zachytil, to byl však jasný objekt.

Zdroj: Profimedia

Herečka už nenosí roušku, raději si v letním počasí vyšla v černém pleteném kulichu a s extravagantními brýlemi na očích. Klasická póza s vyšpuleným zadečkem samozřejmě nesměla chybět.

Roušku dala psovi

Neobyčejný obleček navlékla i na svého psa, kterému nasadila i poměrně rozměrnou roušku. Těžko říct, jak na to její mazlíček reagoval.

Zdroj: Profimedia

Sedmačtyřicetiletá Phoebe Price se objevila jen v pár amerických seriálech konce devadesátých let. Od devatenácti let pracovala v módním průmyslu – živila se modelingem, herectvím, věnuje se charitě a designu.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články