Takhle vtipkuje babička Leoše Mareše: Víme, proč a kde bude vystupovat se Sagvanem Tofim

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
mares babicka
mares babicka

Babička Leoše Mareše je už pěknou chvíli hitem sociálních sítí. Není divu. Se svým vnukem má nádherný vztah a je jeho velkou fanynkou. I na samotném moderátorovi a baviči je znát, že svou babičku ctí a miluje.

Přestože to z počátku vypadalo jako nevinná legrace, vtípky Libuše Havránkové a její dojemné vyprávění, které Mareš zaznamenal na svůj mobilní telefon, mají velký úspěch.

Marešova babička zarecitovala na jeho koncertech báseň, již mu sama napsala

Vyvrcholilo to tím, že Marešova babička na kameru souhlasila, že vystoupí na koncertech svého milovaného vnuka, kde zarecituje báseň.

A nebyla ledajaká. Napsala ji speciálně pro Mareše a je jakýmsi vyznáním právě jejímu vnukovi. Krásné verše jako „Jsi králem, který táhne do boje, a předem si je vědom, že válku vyhraje. Jsi mladý, krásný a učenlivý, leč nevíš ještě, kdy máš být zdrženlivý“ jsou toho důkazem.

Báseň přednesla za doprovodu hry na housle. To se jí zalíbilo natolik, že by s dotyčným houslistou ještě chtěla vystoupit. V jednom videu si to na Marešovi vynutila a s nadhledem prohlásila:

„Já mu to třeba zaplatím.“ Na to Mareš odvětil, že to zaplatí samozřejmě on. „No, jestli máš z čeho,“ řekla mu babička s kamenným výrazem ve tváři, ale i s očividným nadhledem.

Babiččina kariéra ale teprve začíná, jelikož jí Mareš slíbil, že na dalším koncertě vystoupí po boku Sagvana Tofiho.

Zdroj: Instagram Leoše Mareše

Měl přijet jen Tofi, přijede i babička

„Všichni se mě ptaj, jestli budu ve středu vystupovat v Plzni na Starejch peckách Leoše Mareše. Přátelé, já vám chci říct, že samozřejmě přijedu,“ nahrál Sagvan Tofi Marešovi videozdravici, v níž potvrzuje svou účast na koncertě. A Marešova babička bude u toho!

Vtipné je, že recitováním vlastně Marešova kariéra začala. Jde vidět, že jablko nepadá daleko od stromu.

Zda bude Mareš ve stáří také tak dobrým vypravěčem příběhů, jak ukazuje jeho babička v posledních videích na Instagramu naší největší hvězdy sociálních sítí, se teprve ukáže.

Autor: Šárka Blahoňovská

Související články