Svůdná dračice, která si získala srdce Brada Pitta. Brzy oslaví 45. narozeniny

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Angelina Jolie
Angelina Jolie

Široký úsměv, plné rty a svůdné výrazné lícní kosti. Tak bychom mohli popsat krásku Angelinu Jolie, které se podařilo získat dokonce srdce Brada Pitta. Zítra oslaví své čtyřicáté páté narozeniny a my vám přinášíme zajímavosti, jež k jejímu životu neodmyslitelně patří.

Divoké mládí plné temných momentů

Angelina opustila hereckou školu a dala se na dráhu rebelky. Stala se modelkou a předváděla na přehlídkových molech odvážné kreace.

Dlouhý čas trpěla depresemi a její mládí bylo hlavně o sporech s otcem, s nímž si nikdy nerozuměla. Právě v této době také experimentovala s drogami, které ji málem přivedly na mizinu.

Skandál a rozpad manželství

Když Angelina rozjela svou kariéru na plné obrátky, začali se kolem ní motat slavní a důležití muži. Zahrála si také ve filmu s Bradem Pittem a časem se do sebe zakoukali.

Brad měl však tou dobou vztah s Jennifer Aniston, která tvrdí, že za rozpadem jejich pohodového manželství stála právě Angelina.

Společně adoptovali několik dětí a v té chvíli se zdálo, že Angelinu konečně čeká šťastný konec. Opak byl ale pravdou.

Rakovina

Celou rodinu najednou zasáhla nečekaná a bolestivá zpráva. Angelina si kvůli rakovině musela nechat odstranit obě prsa a její zdravotní stav sledoval celý svět.

Rozvod a rozpad rodiny

Další osudová rána přišla v roce 2019, kdy na první pohled nerozlučný pár požádal o rozvod. Angelina se svěřila s tím, že Brad užívá návykové látky a pro jejich děti je nebezpečný.

Proto si nechala svěřit všechny děti do péče a situaci i nadále řeší. Doufejme, že filmovou krásku čekají už jen hezké momenty.

Autor: Eva Marešová


Související články