Provdat se za delfína nebo za náhrobek svého milovaného. Ano, i to je možné

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Svatba
Svatba

Svatba je jeden z okamžiků, který běžně spojí dva zamilované lidi. Tedy měl by. Nicméně existují výjimky, které potvrzují, že v některých zemích si můžete vzít v podstatě kohokoli nebo dokonce cokoli. Lásce zkrátka neporučíš. A co, že třeba svatba není platná.

V naší republice by žádné podivné sňatky určitě neprošly, ale pokud budete opravdu chtít sňatek s jiným objektem lásky, než je lidská bytost, budete muset navštívit země, kde se prostě vystrojí obřad i kuriózním milencům.

Svatba s náhrobkem

Když byl Kevin Lavelle zavražděn, jeho snoubenka situaci velmi těžko nesla. Svatební přípravy byly v plném proudu a ona se v nich rozhodla i přes tragickou událost pokračovat, aby akce v daném termínu mohla proběhnout. Mitchell Thomas se nakonec vdala za náhrobek. Svatba se konala na hřbitově za účasti členů nejbližší rodiny.

Svatba s delfínem

Kdo by neměl rád delfíny? Jsou roztomilí, chytří a podle Sharon Thendler dokáží opětovat city lépe než kdejaký člověk.
Patnáct let se věrně milovali, když se britská milionářka rozhodla provdat za delfína jménem Cindy.

Dvojice se tak stala kuriózní hned dvakrát. Jednalo se totiž o první homosexuální svazek delfína s člověkem.

Svatba s komiksovou postavou

Přiznejme si, že některé animované postavy z počítačových her umí být zatraceně sexy. Přesně to si myslel i Japonec, který se rozhodl za jednu takovou oženit.

Vzal si Nene Anegasaki z příhodně pojmenované hry Love Plus. Šťastný ženich navíc zaplatil společnosti vydávající hru poměrně vysokou částku, aby ji kompletně stáhla z trhu.

Kdo by chtěl, aby si každý s jeho manželkou dělal, co se mu zlíbí, no ne?

Svatba s mobilním telefonem

„Trávíš na tom mobilu tolik času, nechceš se s ním snad oženit?“ Klasická věta, kterou leckterá žena vyčítá muži závislost na telefonu.

Filmový producent Aaron Chervenak však na ni překvapivě odpověděl „ano“ a oficiálně si vzal chytrý telefon. Svatba se konala v Las Vegas za účasti nejbližších.

Jak vidíte, ve světě je možné zkrátka úplně všechno. Lásce neporučíte, ať děláte, co chcete.

V našich končinách spolu ale asi budete muset žít na „psí knížku“.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články