Prci, prci, prcičky: Blonďatá kráska Vicky propadla nejen alkoholu. Dnes je z ní kost a kůže

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Prci prci prcicky Vicky
Prci prci prcicky Vicky

Jako Vicky z filmu Prci, prci, prcičky po americké herečce Taře Reid toužila spousta teenagerů. Slibně rozjetou kariéru ale tahle fešanda nevyužila a s postupem let propadla nejen alkoholu a drogám, ale také nezdravému hubnutí. Poznali byste ji dnes?

Velký herecký talent

Blonďatá herečka se narodila v roce 1975 v americkém státě New Jersey a už odmala projevovala velký herecký talent. Rodiče, kteří byli učitelé, ji přihlásili do prestižní dětské herecké školy. V šesti letech dostala svou první roli v seriálu Child’s Play.

Studiu herectví se věnovala i na střední a vysoké škole. V roce 1987 se objevila v prvním celovečerním filmu, kterým byl horor Návrat do městečka Salem’s Lot. Následovaly další, povětšinou menší role v méně známých filmech.

Proslavila ji role Vicky

Obrat nastal v roce 1999, kdy se objevila jako naivní Vicky v populární americké komedii Prci, prci, prcičky. Jako přítelkyně jednoho z hlavních hrdinů řešila ve filmu klasické teenagerovské problémy. Tato role ji proslavila po celém světě.

Zdroj: Profimedia

O dva roky později si zahrála ještě v rovněž velmi úspěšném pokračování komedie.

Od té doby se herečka objevuje převážně v béčkových filmech typu Žraločí tornádo. Výjimkou byl až rok 2012, kdy se opět potkala s kolegy z Prciček na školním srazu.

Soukromí herečky je protkáno velkými problémy s alkoholem, drogami a také anorexií. Od doby její největší slávy to s ní šlo z kopce.

Svým vyhublým a kostnatým tělem často děsila své fanoušky. Když si k tomu ještě něco přihla, tak i chováním, a to i v přímém přenosu. Na otázky moderátorů ohledně filmu Žraločí tornádo před dvěma lety v živém vysílání doslova blábolila.

Dnes čtyřiačtyřicetiletá herečka podle posledních zpráv šla do sebe, přestala pít a snaží se i trochu přibrat. Tak snad jí to vydrží.

Autor: Karolína Stoczková

Související články