Pravda o utajovaném nejmladším synovi Donalda Trumpa

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
donald melanie barron trumpovi
donald melanie barron trumpovi

O americkém prezidentovi Donaldovi Trumpovi se neustále mluví, momentálně především kvůli jeho nákaze koronavirem. Existuje však jeden Trump, o němž se ví jen málo a který raději zůstává v pozadí. Jde o Barrona, nejmladšího Trumpova syna, kterého má s první dámou Melanií. Proč je v ústraní a jakou roli v tom hraje jeho matka?

Barron je jediné dítě Donalda Trumpa, které zůstává pro mnohé záhadou.

Na rozdíl od svých čtyř dospělých sourozenců (Trump má z prvního manželství dva syny a jednu dceru a z druhého manželství rovněž dceru) je totiž málokdy vidět, novinové titulky neobsahují jeho jméno a ani on sám aktuality ze svého života do veřejného prostoru neposkytuje.

Mohli byste namítnout, že mu je čtrnáct let, tak na to má dost času, pravda je ale jinde.

Melanie se odmítla kvůli Barronovi odstěhovat do Bílého domu

Když Trump v roce 2016 zvítězil ve volbách, jeho žena dala jasně najevo, že stěhování do Bílého domu pro ni a jejího syna rozhodně není na pořadu dne.

Nejen, že se jí z jejich manhattanského domova nechtělo, ale šlo jí především o to, aby Barron v klidu dokončil školní rok.

Prohlásila, že minimálně půl roku se v New Yorku ještě zdrží. Také tušila, že to bude pro všechny lepší i z hlediska médií, kterým Melanie své dítě nechtěla vystavovat.

Ten nejpovrchnější důvod byl pak ten, že se jí v New Yorku zkrátka líbilo a velmi si ho zamilovala.

Barron mluví rodnou řečí své matky

Jak uvedla Mary Jordan ve své knize o Melanii s názvem The Art of Her Deal, Barron se svou matkou kromě angličtiny mluví i slovinsky, což je rodný jazyk první dámy.

Ani jeden z nich neskáče do angličtiny ani před ochrankou.

Melanie a Barron zkrátka tvoří v Bílém domě zvláštní jednotku, která si výborně rozumí, avšak ostatní nemají ani tušení, co si mezi sebou špitá.

Sám Trump přiznal, že i jeho občas štve, že jim nerozumí.

Nicméně touhu naučit se slovinsky v sobě nenašel, takže mu nezbývá nic jiného než se s tím smířit.

Autor: Šárka Blahoňovská

Související články