brandingFullPage

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Petra (39): Když jsem v ložnici viděla tu tyč, trochu mě to vyděsilo

od Adéla Vocetková
Zdroj: 123RF.COM

Petřiny předchozí vztahy za moc nestály. Již jednou byla vdaná, manželství však vydrželo jen necelé tři roky. Poté se snažila najít štěstí jinde, ale vždy narážela jen na neschopné muže, kteří nesplňovali její požadavky.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Byla proto velmi ráda, když jí osud do života poslal sympaťáka Mirka. Už na první pohled bylo Petře jasné, že vztah s ním bude o něčem úplně jiném. A nespletla se. Mirek ji šokoval tak jako ještě žádný jiný muž před ním.

Byla jsem otrávená ze všech vztahů, které mi nevyšly

Mám za sebou několik nevydařených vztahů. Některé byly přitom tak krátké, že o nich ani nemá cenu mluvit. Nikdy jsem neuměla být sama. Přecházela jsem ze vztahu do vztahu a narážela na jedno zklamání za druhým.

Nevyšlo to ani s Jiřím, kterého jsem si před deseti lety vzala. Manželství nám vydrželo necelé tři roky. Pak Jirka propadl alkoholu a já od něho ve strachu utekla. Ani moje další vztahy nevycházely, prostě jsem neměla štěstí na muže.

Líbil se mi už na první pohled

Ještě než ve světě vypukla vlna pandemie, potkala jsem v baru sympatického Mirka. Líbil se mi už na první pohled. Zejména jeho vysportované tělo, kterého si prostě nešlo nevšimnout. Byl to fešák a ještě k tomu to s ženami uměl. Neváhala jsem a pozvala ho hned ten večer k sobě. Začali jsme se scházet, ačkoli jsem zpočátku měla pocit, že mě Mirek bere jen jako rozptýlení. Já však toužila po vztahu s ním, ale nechtěla jsem příliš tlačit na pilu.

Pořád jsme se scházeli jen u mě

Nakonec jsme to dali dohromady. Vznášela jsem se na obláčku štěstí, ostatně jako pokaždé, když jsem se po hlavě vrhla do nějakého vztahu. Vždy jsem do toho od samého začátku dávala maximum a nikdy se mi to nevyplatilo. Mirek byl pozorný, dokonalý milenec i partner. Jediné, co mi vrtalo hlavou, byla skutečnost, proč se stále scházíme jen u mě v bytě. Byli jsme spolu už čtyři měsíce a on mě ani jednou nepozval k sobě domů.

Když jsem v jeho ložnici viděla tu tyč, chtěla jsem utéct

Až po pěti měsících mě Mirek konečně pozval k sobě. Čekala jsem ledasco a docela se bála, co na mě v jeho bytě čeká. Ať už jsem ale počítala s čímkoli, tyč v jeho ložnici mě upřímně vyděsila. Chtěla jsem v ten okamžik utéct! Jako první mě napadlo, že po mně bude chtít striptýz. K tomu tyto tyče přeci jsou, ne? Vyděsila jsem se, že je nějaký úchyl. Pár vteřin jsem litovala, že jsem k němu do bytu vůbec šla. Pak ale přišlo vysvětlení, které mě naprosto odrovnalo.

Muž, který tančí pole dance

Mirek viděl můj vyděšený výraz a chtěl mi to vysvětlit. Vyděšeného výrazu jsem se ale nezbavila. Toto jsem totiž absolutně nečekala. Mirek se mi přiznal, že tančí pole dance. Začala jsem se smát, myslela jsem si, že je to vtip. On to ale myslel vážně a tvářil se dotčeně, že se tomu směji. Pak mi došlo, že chodím s mužem, který tančí pole dance. Kdo by to čekal?!

Trvalo mi, než jsem tu skutečnost přijala. Pole dance přeci tancují převážně ženy. Ačkoli jsem z toho na začátku byla v šoku, vztahu s Mirkem jsem se nevzdala. Ať tancuje u tyče, nebo ne.

Autor: Nikol Kolomazníková

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články