Není jednoduché s matkou udržet krok. Své o tom ví i dcera slavné Meryl Streep, která jako by jí z oka vypadla

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Meryl Streep
Meryl Streep

Děti slavných nemají nikdy lehký start kariéry, pokud se rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů. Nejinak je tomu u herečky Mamie Gummer. Její jméno vám asi nic neříká, ale maminku znáte určitě.


Dětství strávila na střídačku na venkově v Connecticutu a v Los Angeles. Ve filmu se poprvé objevila v už v devíti měsících. Na natáčení ji vzala maminka Meryl Streep, která zrovna pracovala na filmu Hořkost s Jackem Nicholsonem.

Není divu, že se rozhodla jít ve šlépějích své matky a vystudovala drama a komunikaci. Vyrostla z ní krásná blondýna, která je velmi podobná své slavné mamince.

Ve filmu debutovala dvakrát

Za dvacet let od filmu Hořkost si užila svůj druhý filmový debut ve snímku Skandál, kde hrála sekretářku samotnému Richardu Gereovi.

Ten samý rok se natáčel i film Ďábel nosí Pradu, kde coby přísná šéfredaktorka módního časopisu Runway zazářila její matka. Mamie se zde objevila jako prodavačka ve Starbucks, kam chodila Anne Hathaway své šéfce pro kávu, ale scény byly vystřihnuty.

Zdroj: Profimedia

O téměř deset let později se to povedlo Meryl s Mamie si spolu zahrály ve snímku Nikdy není pozdě, a to dokonce právě matku s dcerou.

Režisér Meryl požádal, aby během natáčení se svou dcerou nemluvila. Záměrně chtěl mezi nimi vytvořit napětí, které bylo i mezi filmovými představitelkami.

Krásu zdědila po mamince

Mamie je dnes sedmatřicet let a své mamince jako by z oka vypadla. Pravidelně se objevuje ve filmech i seriálech a občas se projde i po přehlídkovém mole.

Stihla se už dvakrát vdát, poprvé za hereckého kolegu Bena Walkera. Necelé dva roky po velké svatbě se do světa dostala zpráva, že se rozvádějí. Dnes je zasnoubená s Meharem Sethim, se kterým má od února 2019 syna, a Meryl Streep je díky nim šťastnou babičkou.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články