Modelku vyhodili ze supermarketu, protože byla spoře oděná. Může za to fobie z přitažlivých žen, má jasno

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
kerolay chaves
Zdroj: Profimedia

Kerolay Chaves je brazilská modelka, která se na platformě OnlyFans označuje za poslední pannu. Teď na sebe upozornila i tím, že si postěžovala na to, jak ji kvůli oblečení vyhodili ze supermarketu.

Zatímco většina lidí si odskočí na nákup v něčem, v čem nepoutá pozornost, u Kerolay to bylo naopak. Vzala si na sebe jen krátký top bez podprsenky a džínové kraťasy, které střihem spíš připomínaly hodně vykrojené kalhotky.

Kerolay tvrdí, že šikaně kvůli svému vzhledu čelí dennodenně. Vyhození z prodejny potravin kvůli tomu, že byla příliš odhalená, pro ni tak asi nebylo překvapením.

Fobie z přitažlivých žen

Samozřejmě ji to ale naštvalo a se svou zkušeností se rozhodla podělit se světem.

„Právě jsem přišla ze supermarketu, kde jsem byla šikanována za to, že nosím ‚příliš krátké oblečení‘. Někteří lidé se dívali s předsudky, jiní mě proklínali a nakonec jsem byla vyhozena,“ napsala modelka na svůj instagram.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kerolay Chaves (@kerolaychavesreal)

„Chápete to? Myslím, že je absurdní, že se s námi ženami stále takto zachází jen proto, že se oblékáme, jak chceme. Pravda je, že tím procházíme, protože jsme příliš přitažlivé, to je vše!“ doplnila sůj pohled na situaci.

Otevřela diskuzi

Pod svým vyjádřením našla mnoho slov podpory, protože – ruku na srdce – něco na tom skutečně bude.

Ne každý sledující se ale s jejím výkladem fobie z přitažlivých žen ztotožňuje. Mnoho lidí s Kerolay nesouhlasí, někteří si z ní utahují.

I tak se jí ale podařilo otevřít diskuzi na téma, jak to mají přitažlivé, krásné a úspěšné ženy v mnoha ohledech v životě těžké, ačkoliv se to na první pohled nezdá.

Otázkou však zůstává, zda by se to samé nestalo i nějaké ženě, kterou společnost všeobecně za přitažlivou nepovažuje. To oblečení by koneckonců bylo krátké i na ní…

Zdroj: Instagram, Outkick, OnlyU

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články