brandingFullPage

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Eliška (41): Po roce mi nechce prozradit příjmení ani povolání. Když si o tom chci promluvit, zuří

od Adéla Vocetková
Zdroj: 123RF.COM

Eliška si před rokem našla perfektního muže. Roman byl konečně podle jejích představ. Muž se smyslem pro humor, se kterým byla báječná legrace, v posteli úžasný milenec. Co více si mohla předchozími vztahy zhrzená Eliška přát?

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Uplynul rok a vztah Elišky a Romana se posunul. Přesto však Eliška není úplně šťastná. Bojí se, že před ní její přítel něco tají.

Byl to sympaťák, který mi učaroval

Romana jsem poznala v den, kdy jsem se rozešla s bývalým přítelem. Byla jsem z toho špatná a kamarádka Lenka mě vytáhla na skleničku bílého vína. Z jedné skleničky se staly dvě lahve a já toho večera měla poměrně dost upito.

Vrazila jsem do Romana, když jsem si odběhla na toaletu. Posilněna alkoholem jsem mu ještě vynadala, měla jsem toho dne na muže strašný vztek. Přesto mi něčím učaroval. I když jsem mu vynadala, stejně si řekl o moje telefonní číslo.

Konečně se objevil někdo pořádný

Před Romanem jsem měla několik vztahů, žádný z nich ale nestál ani za zlámanou grešli. Moji předchozí partneři buď byli úplně neschopní nebo se rádi napili. Zkrátka nic pro život, natož pro založení rodiny. Roman byl ale jiný. Pár dní po našem prvním setkání mi zavolal a pozval mě na rande. Tentokrát ale bez alkoholu, abych mu prý zase nenadávala. Přišlo mi to vtipné a na rande jsem šla.

Začala jsem přemýšlet o rodině. Byla jsem v tom až po uši!

Zamilovala jsem se strašně rychle, stává se mi to pořád. Tentokrát jsem ale věřila, že nebudu zklamaná. Dokonce jsem se přistihla, že po čtyřech měsících s Romanem začínám uvažovat o rodině. Byla jsem přesvědčena, že je to na dobré cestě. Měsíce plynuly a já zářila štěstím. Byla tu však jedna věc, která mi nedala spát. Ačkoli jsem v té době Romana znala už sedm měsíců, neprozradil mi o sobě příliš mnoho. Neznala jsem třeba ani jeho příjmení!

Když se ho zeptám na soukromí, začne vyvádět

Několikrát jsem se z něho snažila dostat více informací o jeho soukromí. On vždycky tvrdí, že na osobní život a citlivé věci si dává pozor. My ale spolu byli už tak dlouho, že jsem podlehla přesvědčení, že zrovna já bych takové věci vědět měla. Kdykoli se ho ale zeptám na příjmení nebo na to, kde pracuje, začne strašně vyvádět. Nejdříve zuří, pak se sebere a odejde. A tak pořád dokola. Jsem z toho strašně zmatená.

S kým se to vlastně scházím?!

S Romanem jsme spolu přes rok a já stále nevím, kde pracuje nebo jaké je jeho celé jméno. Napadlo mě podívat se třeba na občanku, ale schovává ji přede mnou.

Někdy se ptám sama sebe, jestli mám zapotřebí žít v nejistotě. Připadá mi, že mě Roman tahá za nos. Proč mi nechce prozradit, jaká je jeho práce? A proč se vždycky kvůli tomu tak vzteká? Je to pro mě velkou záhadou, ale začínám se bát, co se z toho vyklube.

Autor: Natálie Kabourková

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články