Dcera hlavní hrdinky z Iron Mana: Zdědila matčinu krásu a dostala netradiční jméno

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
gwyneth paltrow iron man
gwyneth paltrow iron man

Jméno Apple dcery Gwyneth Paltrow je více než příhodné. V překladu totiž znamená jablko. A to tady opravdu nepadlo daleko od stromu. Dospívající dcera letos oslavila své šestnácté narozeniny a mamince se podobá čím dál více.

Média doslova přitahuje

Apple Blythe Alison Martin je důkazem spojení lásky oscarové herečky Gwyneth Paltrow, známé z filmů o Iron Manovi nebo snímku Seven s Bradem Pittem, a celosvětově proslulého zpěváka a frontmana kapely Coldplay Chrise Martina.

To on jí údajně vybral netradiční jméno a svým narozením ho inspirovala k napsání několika písní. Apple má ještě mladšího bratra Mosese. Rodiče se rozvedli, když bylo Apple dvanáct let.

Není divu, že její narození vyvolalo velký zájem médií. I když si Gwyneth soukromí střežila velmi přísně, jen tím všechny novináře více vyprovokovala.

Možná právě proto si ho mladá dívka tak přísně střeží. Dokonce se se svou matkou jednou pohádala, protože zveřejnila na sociální síti fotku, aniž by o tom dceři řekla. Od té doby si na to oscarová herečka dává velký pozor.

Zdroj: Osobní archiv Gwyneth Paltrow

Slavnou maminku podporuje v podnikání

Apple svou matku však velmi podporuje v lifestylové společnosti Goop, kterou založila.

Na začátku to měl být pouze týdenní newsletter s osobními radami pro okruh přátel, ale dnes je to lifestylový webový portál s e-shopem, kde nabízí vlastní značky oblečení a kosmetiky, vybavení pro domácnost a organizuje také wellness pobyty pro náročnou klientelu. Vše s vysokým důrazem na zdravý a ekologický životní styl.

Koncem ledna měl premiéru nový dokumentární seriál Goop Lab, který poskytuje vhled do firemní kultury Goopu a témat, která tuto firmu zajímají.

Objevila se v něm i Apple, ale svou tvář neukázala, protože držela kameru a probírala s matkou její šílený jídelní plán.

Zájem o Apple je enormní. Kdekoliv se objeví, strhne na sebe veškerou pozornost. Uvidíme, jestli o ní v budoucnu ještě uslyšíme, nebo se raději stáhne do ústraní.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články