Beverly Hills 90210: Donna je pod nánosem plastik, její krása je pryč. Labilní povaha ji navíc nutí k hrůzným činům

od Šárka Blahoňovská
Zdroj: Profimedia

Victoria Davey Spelling byla odmalička plachou holčičkou, která i přes svou povahu měla doslova předurčeno stát se herečkou. Tori, jak se jí začalo říkat, měla cestu do Hollywoodu umetenou. Narodila se totiž do rodiny nejslavnějšího hollywoodského scénáristy a producenta, který má i zápis v Guinnessově knize rekordů a je podepsaný pod desítkami seriálů. 

Díky svému otci se začala objevovat v projektech jako Love Boat, T. J.  Hooker či Fantasy Island, které její otec produkoval. 

Stejně se dostala i do jednoho z nejslavnějších seriálů devadesátek Beverly Hills 90210, kde získala postavu Donny Martin.

Tori kvůli tomuto seriálu třeba nezískala vysokoškolský titul. Se školou skončila ve chvíli, kdy její popularita začala stoupat. 

Po skončení seriálu to s ní šlo z kopce. Botox se stal jejím nejlepším přítelem

O tom, že se po skončení seriálu slavnou herečkou zřejmě nestane, zjistila poměrně rychle. Její životní standard tomu ale rozhodně neodpovídal. 

Když její otec Aaron v roce 2006 zemřel, odkázal jí necelý milion ze svého jmění. Herečka ve své autobiografii z roku 2013 přiznala, že měla problém s financemi.

Hodně peněz nechala určitě za plastiky, které zbožňuje a kterými své okolí spíše děsí, než že by jimi fascinovala.

Zdroj: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America / CC BY-SA

Už v devadesátých letech si nechala udělat umělá prsa, které jí ale nesluší. K její drobné postavě se obří silikony, které se navíc po čase začaly hroutit a herečka musela na další operaci, vůbec nehodí. 

Za sebou má i úpravy obličeje, botox je zřejmě její nejlepší kamarád. Přirozeně stárnout je pro herečku zřejmě nepřijatelné. 

Herečka bojuje i s váhou. V jednu chvíli je na kost vyhublá, pak zase rapidně přibere, což jí vůbec nesvědčí. Na oteklém obličeji je vidět, že toho má za sebou opravdu dost. 

Jedno dítě za druhým 

Kromě plastik se Spelling proslavila i počtem dětí. S manželem Deanem McDermottem, kterého si vzala hned měsíc po svém prvním rozvodu v roce 2006, má hned pět dětí. 

Jejich manželství se rozhodně nedá označit za klidné. Herec na svou manželku několikrát zavolal i policii, protože byla agresivní.

Zásahy policie jsou u manželů celkem pravidelné. Podle některých trpí Tori Spelling psychickými problémy a mohla by prý ohrožovat sebe i své děti. 

Život dříve krásné Donny není procházka růžovou zahradou, za většinu kolapsů si ale může herečka sama. 

Autor: Barbora Turková 

Související články