Ženy podle měsíce narození: Některé jsou temperamentní, jiné umí dělat kompromisy. Jen jedna je však rozená vůdkyně

od Andrea Světlíková
3 minuty čtení
zeny
Zdroj: Shutterstock

Každá je jiná, originální a svá. I přesto je muži a občas i ženy milují. Jak se chovají a jaké jsou ženy, které se narodily v jednotlivých měsících roku? Jsou lepší pro život holky narozené v květnu, říjnu, nebo v prosinci?

LEDEN

Jste rozená vůdkyně, ale s mírumilovným chováním. Jste také odhodlaná a máte bystré myšlení, které vám pomáhá dělat v životě dobrá rozhodnutí. Bez ohledu na to, jak těžký je před vámi úkol, vy se nikdy nevzdáváte. Jste nezávislá a odvážná, máte ale v sobě dostatek empatie, proto rozumíte lidem, kteří jsou okolo vás. Porozumět druhým vám tak pomůže vyniknout a uspět v pracovním i osobním životě.

ÚNOR

Jste kreativní a temperamentní a vždycky se díky tomu snažíte vylepšit všechno, co děláte. Díky své svobodomyslné povaze se nebojíte zkoumat nová místa, která vám tak dodávají pocit svobody a volnosti. Jste také velmi citlivá žena, ale pokud jde o vztahy, jste vždycky věrná a oddaná. Právě tyto povahové vlastnosti z vás dělají velmi oblíbenou osobu, kterou všichni rádi potkají.

BŘEZEN

Jste plachá a hluboce milujete své nejbližší. Nemáte ale potřebu se k dalším lidem moc přibližovat, vyhýbáte se společenským akcím a večírkům také moc neholdujete. I přesto máte hodně přátel, kterým pomůžete vždycky, když to potřebují. Ve skutečnosti jste ta, která moc dobře ví, proč je nutné vážit si vztahů a udržovat jejich hodnotu. Někdy působíte trochu zasněným dojmem, ale vaše snění vám pomáhá najít tu správnou cestu a dosáhnout nejvyšších úspěchů v kariéře.

DUBEN

Jste chytrá a ve vaší krvi koluje spoustu diplomacie. Jste také velmi citlivá a otevřená, díky čemuž máte spoustu přátel. Ráda se s nimi potkáváte, kdykoliv máte volno. Milujete cestování a objevování a neexistuje místo, které byste nechtěla vidět. Díky své diplomatické povaze se vám v práci skvěle daří. Díky tomu se vyhýbáte hádkám a konfliktům a můžete stoupat po kariérním žebříčku výš.

KVĚTEN

Jste žena, která má silné sociální cítění a milujete aktivní společenský život. Ráda komunikujete s cizími lidmi a skoro to až vyhledáváte. Často ale máte výkyvy nálad, které mohou vztahy mezi vámi a ostatními lidmi narušit. Ráda cestujete a milujete kulturu. Když se vám naskytne možnost, nikdy neodmítnete jet na výlet či vyrazit na dovolenou.

ČERVEN

Bystrá a praktická žena, to jste vy. Máte hluboké znalosti a silnou intuici a právě díky tomu jste hodně napřed. To vám pomáhá předpovídat překážky, které se vám mohou postavit do cesty. Dokážete skvěle analyzovat a vyhnout se všemu, co by vás mohlo brzdit. Díky tomu dosáhnete v životě opravdu velkých věcí.

ČERVENEC

Hodně emocí, ale také smysl pro humor. Taková je žena, která se narodila v červenci. Jako emocionální člověk si vážíte každého vztahu, ale zase máte velmi dobrodružnou duši. Ta vám způsobuje, že jste ochotná vyzkoušet nové a šílené věci. Jste sice velmi vtipná, ale i pokorná, proto k vám lidé vzhlížejí a mají vás rádi.

SRPEN

Jste praktická a velmi nebojácná. Jste žena, která se vždycky řídí rutinou, protože podle vás k úspěchu vede disciplína. Díky vaší poctivosti a kreativitě lidé ve vašem okolí vyhledávají vaši pomoc, protože vědí, že vy je nikdy nezradíte. Kromě toho jste i velmi inspirativní, ale nejlepší na vás je vaše nebojácnost a pozitivní přístup. Tyto dvě věci jsou ve vás silně zakořeněné. Nikdo vás nemůže zastavit, a to ani ve chvíli, kdy to vypadá, že jste na dně. Pro vás je ale taková cesta správná.

ZÁŘÍ

Jste laskavá a přímá a jako žena jste jednou z nejstabilnějších partnerek. Laskavost je váš hlavní povahový rys, díky kterému každého zaujmete a lidé vás tak mají rádi. Navíc nejste komplikovaná a rozumíte si i s přírodou. To na vás lidé velmi oceňují a díky tomu si zasloužíte obdiv a úctu.

ŘÍJEN

Disciplína, ale také dobrodružství. Není pro vás nic důležitější než udržovat si vyvážený život. Celý život toužíte po harmonii. A protože se vždycky snažíte dosáhnout rovnováhy, je pro vás důležitý každý člověk ve vašem životě. Přestože jste disciplinovaná žena, ráda objevujete nové dimenze, a to je možná ten důvod, proč si nikdy nenecháte ujít dobrodružné výzvy a velmi ráda cestujete.

LISTOPAD

Jste sebevědomá a okouzlující žena, která ví, že má dělat kompromisy i proto, aby se zlepšil vztah s vašimi blízkými. Díky této schopnosti jste v očích ostatních lidí velmi okouzlující. To, že umíte dělat kompromisy, ale neznamená, že byste tím ztrácela svoji individualitu. Dále toužíte objevovat nové a neznámé věci, které vás posunou výš. I díky tomu jste skvělý zaměstnanec, který pomáhá měnit svou i budoucnost ostatních k lepšímu.

PROSINEC

Jste zábavná, ale také benevolentní. Žijete podle vlastních instinktů a uvážení. Užívat si život je pro vás nejen prioritou, ale také silnou stránkou. Hýříte okolo sebe pozitivní energií. I proto vás lidé mají rádi. Kromě toho ráda pomůžete každému, kdo si o pomoc požádá a kdo ji potřebuje, aniž by něco řekl. I tato jedinečná vlastnost z vás dělá opravdu výjimečnou ženu.

Autor: Barbora Turková

Související články