Žena si vyrobila příčesek z vlastních vlasů, které sbírala jeden rok. Šli byste do toho také?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Cesani vlasu
Zdroj: Shutterstock

Ti, kteří mají dlouhé vlasy, budou vědět, jaké trápení přináší časté padání vlasů. Vlasy najdete i na těch nejnepravděpodobnějších místech. Prozradíme vám, jak se s trápením vypořádala žena, kterou již vypadávání vlasů nebavilo řešit.

Ženy se snaží časté problémy s vypadáváním vlasů vyřešit používáním speciálních přípravků a vitaminů. Žena z Austrálie uvedla, že vyzkoušela snad úplně vše, ale žádný z přípravků nepomohl. Neuvěříte, jakým způsobem se rozhodla tento problém vyřešit.

Velká sbírka vlastních vlasů

Žena před nedávnem přidala video na sociální síť TikTok, ve kterém prozradila, co dělá ve volném čase. Žena sbírá vlasy ze sprchy, umyvadla, šatů, podlahy a dalších míst, na kterých nalezne své vypadané vlasy.

Po nasbírání většího množství je umístí do plastových uzavíratelných sáčků, aby byly v bezpečí. Jakmile jsou sáčky plné, nalepí každý vlas na pás oboustranné pásky. V jednom videu ukázala svou sbírku po třech měsících, v dalším pak sbírku po roce.

@chloelee397duet w me if you have more hair than me #chloehairdiy #hairchallenge #fyp♬ This to this – Hisokaswildcard???⛓?


Žena také provedla sčítání, kdy zjistila, že jí denně vypadá čtyřicet až dvě stě vlasů. Po šesti měsících má pak nasbíráno kolem třiceti sedmi tisíc vlasů, což už je doopravdy pěkné číslo.

S nošením příčesku to není tak jednoduché

V jednom z dalších videí žena prozradila, jak používá příčesky, které si sama vyrobila. Vysvětlila, že oboustranná páska způsobila to, že byly příčesky příliš těžké. Ačkoliv prý jejich nošení vypadalo krásně, jsou nepohodlné na běžné nošení.

Z tohoto důvodu se rozhodla o darování vlasů na charitu. Tímto rozhodnutím si zasloužila velký obdiv všech fanoušků. Několik fanoušků se po zhlédnutí videa rozhodlo pro to samé a začali své vlasy také sbírat.

A pokud patříte mezi ty, kterým vlasy nerostou, můžete vyzkoušet přírodní triky a přípravky. Mezi ty nejlepší patří aloe vera, kokosový olej, rybí olej, ženšen či cibulová šťáva. Při správném používání těchto přípravků si můžete pěstovat bujnou kštici, kterou vám bude kdekdo závidět.

Zdroj: Metro
Autor: Štěpán Pacík


Související články