Žena si při čekání na letadlo přišla na pěkný balík peněz. Neuvěříte, jak toho dosáhla

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Žena na letišti
Zdroj: Shutterstock

Čekání na letadlo je pro většinu lidí velká nuda. Pro někoho se ale tato rutina může proměnit v nezapomenutelný zážitek. Podívejte se, co se přihodilo ženě v americkém městě, které je proslulou destinací všech boháčů a milovníků hazardu.

Všichni dobře víme, že hraní automatů je vysoce návykové a lidé jsou v těchto blikajících mašinkách schopni utratit i celé jmění. Pokud se ale k automatu posadíte jednou za čas a umíte říct stop, můžete si vydělat slušné peníze.

Zábava při čekání na letadlo

Cestovatelka Meghan je původem z Texasu. Před nedávnem byla na letišti v Las Vegas a čekala na let zpět domů. Čekání si chtěla po výletu do města hazardu zkrátit hraním na automatech. A určitě nečekala, kolik peněz si z výletu přiveze.

V čekací hale se rozhodla Meghan zkusit štěstí. A to se na ni záhy usmálo. Dáma vyhrála jackpot v jednom z automatů a okamžitě se jí běžné čekání na letadlo proměnilo v nezapomenutelný zážitek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Las Vegas Locally (@lasvegaslocally)

Nepodařilo se odhalit, co dáma plánuje s výhrou udělat. Pravděpodobně ale zvolila první třídu na cestu zpět do Texasu.

Ptáte se, kolik peněz vlastně vyhrála? Teď se nadechněte a přečtěte si, jakou částku si z letiště odnesla. V jackpotu vyhrála na přepočet šest a půl milionu korun.

Omezení na letišti

Las Vegas je město známé především svým nočním životem. Nejznámější Las Vegas Strip je skoro sedm kilometrů dlouhá část města. V tomto úseku najdete obří kasína a hotely. Dokonce se zde nachází osmnáct z pětadvaceti největších hotelů na světě.

Jenom na letišti je více než čtrnáct set hracích automatů, ale pouze pět set je v současné době v provozu. I když se může zdát divné, že se na letišti nachází hrací automaty, mnoho cestujících často vkládá do těchto bedýnek své zbylé peníze.

Své zbylé peníze do automatu naházela i Meghan, na kterou se v den její cesty usmálo neskutečné štěstí. Největší výhra na letišti v Las Vegas byla v roce 2005, kdy cestující vyhrál skoro čtyři miliony dolarů.

V Las Vegas si můžete dokonce uspořádat svatbu v bizarním stylu. Při obřadu vám může zpívat imitátor Elvise Presleyho, nebo si můžete říct své ano u okýnka, ke kterému přijedete vlastním vozem.

Autor: Štěpán Pacík


Související články