Žena si myslela, že je těhotná. Test ale ukázal úplně něco jiného

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tehotensky test
Zdroj: Shutterstock

Mnoho žen se snaží otěhotnět, bohužel však bezúspěšně. Podstupování nejrůznějších zákroků, zkoušení alternativní léčby a neustálé konzultace s lékaři můžou být vyčerpávající. Jedna žena ze zahraničí se rozhodla lhát a svému partnerovi říct, že je těhotná. Vybrala si pro to však doopravdy nevhodné místo.

Žena se na internetu podělila o příběh, který se jí před nedávnem stal. Stal se totiž v jejím domě, zatímco si s kamarády užívala večírek.

To nevyšlo!

Pokud jde o provedení těhotenského testu, existuje něco jako správný čas nebo místo jeho provedení? Podle příběhu, který se udál, tomu tak pravděpodobně není a žena, která je hlavní aktérkou příběhu, vyrazila dech mnoha lidem.

Některé ženy nemají problém udělat si těhotenský test na veřejných záchodcích, zatímco jiné si počkají a test provedou v soukromí svého domova. Budete však překvapeni, jaké místo zvolila tato žena.

Nejmenovaná žena odhalila zajímavý příběh na sociální síti Reddit, kde vysvětlila bizarní situaci. Ve svém příspěvku říká, že ve svém domě pořádala večírek pro pár přátel. Na večírek byl pozván i pár Doug a Sasha, s nimiž se s manželem nikdy předtím nesetkali.

Během návštěvy potřebovala Sasha použít toaletu. Hostitelka jí řekla, že může použít toaletu v hlavní ložnici, protože druhá byla obsazená. To však nečekala, co přijde poté.

Nechápala, co se děje

„Pomáhala jsem svému manželovi připravit jídlo, když Sasha vyšla z toalety a držela něco v ruce. Nejprve jsem si myslela, že si ublížila, ale řekla svému partnerovi něco, co způsobilo, že spadl na kolena, začal plakat a líbat její břicho,“ uvedla žena.

Všichni přátelé prý začali nadšeně křičet a skákat radostí. Ženě přišlo divné, že si k ní domů Sasha přinesla těhotenský test a udělala si ho u ní v koupelně.

O chvíli později se ale ukázalo, že se nejednalo o to, co si všichni mysleli. Jakmile se všichni posadili k jídlu, Sasha řekla: „Doufám, že vám nevadí, že jsem použila jeden z vašich těhotenských testů. Prostě jsem je viděla a musela jsem.”

Žena odpověděla, že doma nemá žádné těhotenské testy. Sasha jí řekla, že test našla v jednom ze šuplíků v koupelně.

„Zeptala jsem se, jestli měla na mysli modrou krabičku v zadní části mého levého dolního šuplíku, který byl zavřený. Zdálo se, že si uvědomuje, že poukazuji na to, že nesouhlasím s tím, aby mi slídila ve věcech, a ona řekla, že na krabičce bylo napsáno, že se jedná o těhotenský test,“ popisuje událost žena.

Dodala také: „Řekla jsem Sashe, že značka produktu, který v šuplíku našla, vyrábí ovulační testy a že si místo těhotenského testu udělala test na zjištění ovulace. Její partner se v tom okamžiku rozčílil a dodal, že je jeho žena idiot, protože neumí číst.“

Sasha si tak musela udělat těhotenský test a svému manželovi prozradit pravdu. Ve skutečnosti těhotná nebyla.

Zdroj: Mirror
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články