Žena se vzdala práce, aby se živila jako čarodějka na plný úvazek. Vydělává téměř 200 tisíc měsíčně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jessica Caldwell
Zdroj: Profimedia

Jessica Caldwell ještě donedávna pracovala v kosmetickém salónu, kde pomáhala lidem zkrášlovat především jejich ruce. Dělala nehty a radila s péčí o pokožku rukou. Pak ale prošla jakýmsi prozřením a zjistila, že má talent na něco zcela jiného. A tak se své práce vzdala, aby se stala čarodějnicí na plný úvazek.

Když během své směny při čekání na další zákazníky procházela instagram, narazila na profil zabývající se čarodějnictvím. To ji velmi zaujalo a cestou z práce domů se tak stavila v knihkupectví, kde sehnala pár souvisejících knih, píše server Birmingham Live.

Z nich toho sice příliš nepochytila, po hledání dalších svazků na internetu ale udělala velkou objednávku. O pár dní později jí došlo, že všechno v knihách si dokonale pamatuje a že má na čarodějnictví talent.

Vzdala se své práce

Jessica jen o pár dní později ukončila své současné zaměstnání s tím, že se bude nově živit jako čarodějnice na plný úvazek. Začala s věštěním pomocí tarotových karet v hospodách.

Velmi rychle si získala zákazníky a v současné době podle má serveru Lad Bible přes 5000 klientů, kteří chodí k ní domů nebo se s ní setkávají v nejrůznějších podnicích. Podle svých slov si vydělá v přepočtu zhruba 200 tisíc korun měsíčně.

Konečně se našla

„Vždy jsem měla velmi dobrou intuici, dokázala jsem říci, co se stane, dokázala jsem člověka odhadnout. Teď konečně ale vím, že to byl dar, který jsem měla vždy využívat. Konečně jsem našla sama sebe, mohu díky svému daru pomáhat lidem,“ říká Jessica.

„Setkávám se s lidmi venku i doma, čím dál více klientů ale přijímám na sociálních sítích. Přemýšlím, že bych svůj podnik přesunula kompletně na internet. Tím pádem bych mohla vydělávat z pohodlí domova, a dostávat navíc mnohokrát více peněz, než jsem měla jako kosmetička,“ doplňuje.

Zdroj: Lad Bible, Wales Online, Birmingham Live, Daily Star

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články