Žena se provdala za hadrového panáka. Před lety ji podvedl, dnes s ním čeká druhé dítě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Meirivone Rocha Moraes
Zdroj: Profimedia

Meirivone Rocha Moraes se provdala v roce 2021. Nešlo ale o obyčejnou svatbu, vzala si totiž hadrového panáka, kterého kdysi vyrobila její matka. Tomu říká Marcello a miluje ho prý celým svým srdcem. Dokonce tak moc, že s ním nyní čeká druhé dítě.

„Když mi moje matka poprvé Marcella ukázala, zamilovala jsem se do něj. Byla to láska na první pohled,“ popisuje Meirivone. Od té doby žije žena s hadrovým panákem v romantickém vztahu.

Překonaly nevěru

Necelý rok po svatbě měl být podle slov Meirivone její muž nevěrný. Svěřila se s tím na sociálních sítích, kde také oznámila, že kvůli tomu spí s Marcellem v oddělených místnostech.

„Kamarádka mi řekla, že viděla Marcella vejít do hotelu s jinou ženou, zatímco já byla s naším synem v nemocnici kvůli viru,“ vysvětlila pro Mirror žena. Její muž se jí prý k nevěře přiznal.

„Nejprve zapíral, pak ale plakal a prosil o odpuštění. Náš syn začal kvůli hádce plakat, to byl nakonec důvod, proč jsme ji ukončili. Několik dní jsem ho ale nemohla ani vidět,“ doplnila.

Čekají spolu další dítě

Marcellovu nevěru nakonec pár ustál. Nyní čeká Meirivone další dítě, které si prý velmi přáli. „Bylo mi nevolno, dělala jsem si proto testy už před časem. A byla jsem zklamaná, že jsou negativní,“ přiznává podle webu Times Now.

„Později jsem je ale opakovala, a když to konečně vyšlo, byl to jeden z nejšťastnějších dnů v mém životě,“ dodává s tím, že mezi ní a Marcellem se už nic nemůže pokazit.

Z dřívější nevěry se prý poučil, svou ženu miluje a nemůže se dočkat, až se jim narodí další miminko. A ačkoli půjde jen o další panenku vyrobenou pravděpodobně Meirivoninou maminkou, pár prý bere celou situaci velmi vážně.

Zdroj: New York Post, Instagram, Mirror, Times Now

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články