Žena poslala manžela na kožní se zakroužkovanými znaménky. Doktorka ji překvapila svou reakcí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
materska znamenka
Zdroj: Shutterstock

Některá mateřská znaménka by se neměla podceňovat, a je proto naprosto v pořádku zajít si k lékaři na kožní s dotazem, zda nejsou zdraví nebezpečná. Mladého muže z Utahu to ani nenapadlo, dokud se neoženil. Jeho manželka mu pak pro jistotu veškerá znaménka na zádech i břiše zakroužkovala, aby při vyšetření na nic nezapomněl.

Brinlee Miles se zachovala jako milující žena, která se o svého partnera bála. Ačkoli měl většinu pih již od narození a ze začátku se bránil, nakonec ji poslechl a došel si na kožní. Doktorku ale možná dost překvapil, přišel totiž s několika většími pihami na zádech i břiše zakroužkovanými fixou.

I tak ale dermatoložka všechna znaménka vyšetřila a kromě předpisu na mastičku poslala manželce pacienta ještě několik drobných vzkazů. A ty připsala přímo na pacientovo tělo. Když potom přišel domů, jeho žena se pobavila a rozhodla se o všem informovat na TikToku své sledující.

Takhle mi ho vrátila

„Poslala jsem svého muže na kožní s několika zakroužkovanými znaménky,“ vysvětluje Brinlee na začátku videa. „Takhle mi ho vrátila,“ dodává. Její partner si před kamerou svléká tričko a ukazuje popsaná záda i břicho. Jednu pihu má zalepenou, u ostatních má připsané vzkazy.

@brinleemilesbig thank you to our dr.🙏🏼 ##TheSplashDance ##dermatologist ##husbandwifecomedy ##wifethings ##fyp♬ SAD GIRLZ LUV MONEY – Remix – Amaarae & Kali Uchis

Většina zpráv od dermatoložky zněla pozitivně. Téměř každé znaménko mělo totiž vedle sebe napsáno, že je v pořádku. U dvou ale byla poznámka „vyzkoušet“ s doporučením na vyříznutí a případnou biopsii. Podle všeho už se na to mladý pacient psychicky chystá.

Jedno znaménko dokonce zakroužkováno nebylo a objevila ho doktorka sama s tím, že by nebylo od věci ho raději odstranit. Na zbytek postačí prý pouze mastička, kterou poslala. A na papírku pro jistotu její název zakroužkovala.

Jako hrát piškvorky

Fanoušci pod videem nad celou událostí kroutí hlavou a většina z nich se směje. Jeden ze sledujících připsal, že to je jako hrát s doktorkou piškvorky. Jiná žena zase napsala, že by ji v životě nenapadlo poslat manžela na kožní s popsanými zády.

Na druhou stranu se ale ukazuje, že celá řada lidí měla podobný nápad, ale jejich doktorka neocenila kreativitu s takovým humorem. „Našla jsem si jednou znaménko při koupání. A netušila jsem, jestli si ho budu pamatovat. A tak jsem si ho také zaznačila fixou,“ svěřuje se žena v komentáři.

Brinlee rozhodně podle názoru mnohých neudělala nic špatně a její muž by si měl nechat označená místa raději operovat. Ačkoli jsou mateřská znaménka součástí každého z nás, jistota je jistota. A to dnes ví nejen sama TikTokerka, ale i její muž, který se vyšetření původně bránil.

Zdroj: dailymail.co.uk, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články