Žena porodila veliké miminko. Jeho váha překvapila i samotné doktory

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Porod
Zdroj: Shutterstock

Snad každý pár si přeje miminko. Občas to bývá trochu náročnější, jindy to pak přijde rychleji, než pár plánoval. Co se ale naplánovat nedá, je váha a velikost miminka, které na svět přijde. A přesně z toho byla v šoku Erika Weberová.

Erika Weberová je maminka žijící v zahraničí. Před půl rokem na ni čekalo překvapení v podobě velikého miminka, které porodila. Ačkoliv přírůstek očekávala, rozhodně neočekávala jeho velikost.

Neuvěřitelný velikán

Erika se ihned po porodu pochlubila fotografií svého dítěte na sociálních sítích. Její sledující však byli z příspěvku v šoku a zajímalo je, zda se náhodou maminka nespletla a nesdílela fotografii svého staršího dítěte.

Dvojnásobná maminka se podělila o video, které má přes sedm a půl milionu zhlédnutí. V samotném videu řekla: „Ve třicátém sedmém týdnu jsem šla na ultrazvuk a dozvěděla jsem se šokující informaci.“

@erikasilenceweber##baby ##bigboy ##babyboy ##mom ##fyp @keewee67♬ original sound – Dylanlopez__

„Doktorka mě překvapila tím, když mi sdělila, že mé miminko váží čtyři a půl kila. Kvůli této váze naplánovala císařský řez. Ten však musel proběhnout den před plánovým termínem a já jsem byla překvapena tím, jak velké dítě jsem v sobě nosila,“ uvedla Erika.

Váha, která se jen tak nevidí

Na svět se podíval syn, jehož váha překvapila i samotné doktory. Malý syn měl neuvěřitelných šest kilogramů. Doktoři museli novorozence obléknout do oblečení pro tříměsíční miminka a o několik čísel větších plen.

Nyní je synovi asi šest měsíců a jeho šatník obsahuje kousky pro poněkud větší děti. Aktuálně ho matka obléká do oblečení vhodného pro rok a půl stará batolata. Erika se musela ihned po porodu vydat do obchodu, aby nakoupila zcela nové oblečení pro svého syna. Jeho nadměrnou velikost totiž vůbec nečekala.

Sledující zmiňovaného videa vůbec na nic nečekali a začali ženin příspěvek hojně komentovat. Jeden fanoušek dodal, zda by takto velké dítě nemělo platit daně již po narození, jiní pak žertovali o tom, že si bude muset syn v budoucnu nechávat šít oblečení na míru.

Zdroj: Daily Star
Autor: Štěpán pacík


Související články