Žena našla v práci skryté dveře poté, co se jí o nich zdál strašidelný sen. Ve videu odhalila, co za nimi našla

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
zena prekvapena
Zdroj: Shutterstock

Výkladem snů se mimo jiné zabýval lékař a psycholog Sigmund Freud. Ten ve své teorii říká, že sny odrážejí naše nejhlubší touhy. Ve snech mozek nejčastěji zpracovává dojmy z předchozího dne. Spousta lidí tak na vlastní kůži zažila, že se jim zdálo něco, co se následně uskutečnilo i v realitě. Sen jako ze strašidelného filmu se málem splnil i této ženě.

Té se v noci zdálo o tom, jak ve svém kosmetickém salonu objevila tajné dveře. Ty byly skryté za „falešnou“ zdí. Zeď odkryla a za dveřmi našla spoustu těl. Sen byl tak živý, že ženu pořádně vyděsil. A rozhodla se jednat.

Tajné dveře byly skryté za zdí

Když se ráno vzbudila, ihned volala své dceři a společně se do kosmetického salonu rozjely. Poté, co tajné dveře opravdu našly, byly obě jako omráčené.

Dcera Miranda se rozhodla vše natáčet na svůj telefon. Strašidelný zážitek, který její matka zažila, pak Miranda zveřejnila na TikToku.

Na videu, které nahrála na svůj profil @hippieloumom sdílela okamžik, kdy její matka trhá ze zdi polystyren a kousek po kousku tak odhaluje skryté černé dveře. Dveře, o kterých neměla do té doby ani zdání.

@hippieloumomMY MOM FOUND A SECRET DOOR #fyp #foryou #foryoupage #tiktok #secretdoor #secret♬ original sound – Miranda

Bohužel se jí však jimi nepodařilo projít. Miranda ve videu vše komentuje: „Matka snila o tom, že jsou tady těla, zdálo se jí, že jsou tu tajné dveře a ty dveře skutečně našla.“

Průchod do Narnie

Od svého zveřejnění bylo video lajkováno více než jedním a půl milionem sledujících a získalo tisíce komentářů. Někteří lidé psali, že dveře jsou zavřené z určitého důvodu a neměly by být otevřeny. Další komentující vtipkuje, že jsou to dveře do Narnie.

Část diskutujících se také domnívala, že by Mirandina matka mohla být posedlá a jiní zase psali, že je žena médium a duchové ji volali o pomoc. Příběh, jak vystřižený z hororu, se však brzy dočkal rozuzlení.

Zlý sen se naštěstí nevyplnil

V následujícím videu Miranda odhalila, co se za dveřmi skutečně skrývalo. Když se totiž její matce za dveře podařilo probourat, našla za nimi jen pevnou zeď.

Zdroj: mirror.co.uk

Autor: Michaela Pauerová

Související články