Ze záchodu jim vytékaly fekálie, instalatéři ale oznámili, že dorazí za 4 hodiny. Se záplavou se museli vypořádat sami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikki a James Lewis
Zdroj: Profimedia

James Lewis a jeho těhotná manželka se nedávno museli vypořádat s poměrně bizarním problémem. Nedaleko jejich domu došlo k havárii vody, kvůli které z jejich záchodu začaly vytékat fekálie. Pomoc se ale dostavila až po čtyřech hodinách.

Už brzy ráno si James všiml, že s jeho odpadem není něco v pořádku. Zavolal proto správci bytu, který mu řekl, že se problém týká celého domu.

Ovšem právě v Jamesově bytě začaly ze záchodu vytékat fekálie. Jamesovi nezbylo nic jiného než je nabírat na lopatu a odhazovat do vany.

Pomoc po 4 hodinách

Ačkoli James okamžitě kontaktoval instalatéra, který v bytě zajišťuje služby, bylo mu řečeno, že jde o problém, který bude možné na místě řešit až za 4 hodiny. Do té doby tak byl výkalům valícím se z jeho záchodu nechán napospas.

Aby nedošlo k zaplavení celé koupelny, musel James vodu i s fekáliemi odhazovat ze záchodu do vany. Naprostý nedostatek komunikace s instalatérem osobního trenéra sice naštval, neměl ale na výběr.

Až po několika hodinách se ukázalo, že za problém může ucpané potrubí v oblasti parkoviště před domem. Potom trvalo ještě dlouhý půlden, než se podařilo situaci vyřešit, uvádí Yahoo.

Těhotná manželka

James Lewis i jeho žena se cítili naprosto bezradní. Ačkoli volali na mnoho míst, nikdo jim nepomohl. Museli tak se záplavou fekálií bojovat sami.

Muž se bál nejvíce toho, aby se jeho žena příliš nepřiblížila ke koupelně. Je totiž těhotná a on nechtěl, aby její imunita jakkoli utrpěla a došlo k ohrožení jí či dítěte.

„Cítili jsme se hrozně. Instalatéři nám do telefonu stále jen opakovali, že přijedou až za několik hodin,“ svěřil se Lewis v rozhovoru pro Watford Observer.

Problém se nakonec po dlouhém dni podařilo vyřešit, ani pro jednoho z manželů to ale nebyl příjemný zážitek.

Firma, s níž situaci řešili, se jim několikrát omluvila za jednání svých instalatérů.

Zdroj: Yahoo, Watford Observer

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články