Zapřísáhlý satanista stahoval zvířata zaživa z kůže a vraždil lidi. Ani jeho partnerka nebyla bez poskvrny

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
satanisticky par
Zdroj: Profimedia

Amber Nicole Burch byla v roce 2017 odsouzena k několika letům vězení za vraždu muže a účast na ukrytí těla další oběti. Šlo přitom o případ z roku 2009, do kterého byl zapletený její partner, zapřisáhlý satanista Pazuzu Algarad.

V říjnu roku 2014 byly nalezeny kosterní pozůstatky Tommyho Deana Welche a Joshuy Fredricka Wetzlera, pohřešovaných od roku 2009. A to právě na pozemku Pazuzu Algarada a jeho partnerky.

Policie původně z vraždy vinila pouze Algarada. Řada jeho známých totiž vypověděla, že je zapřisáhlým satanistou a byl by během svých rituálů schopný udělat prakticky cokoli. Nakonec se ale k vraždě jednoho z mužů přiznala právě Burch, píše Winston Salem Journal.

Pravidelné satanistické rituály

Během vyšetřování dvou vražd se policii podařilo zjistit, že ve svém domě pořádal Algarad satanistické rituály. Během těch často zaživa stahoval z kůže zvířata.

Muž, který po zatčení na čas skončil v psychiatrické léčebně, tvrdil, že jeho náboženství ho nutilo každý měsíc obětovat malé zvíře.

Z počátku kriminalisté jeho partnerku litovali a považovali ji jen za další oběť. Pak se ale ukázalo, že jednoho ze zavražděných zabila ona a v druhém případě pomáhala ukrýt tělo.

Odsouzena po smrti svého partnera

Pazuzu Algarad byl odsouzen prakticky okamžitě po nalezení dvou těl na svém pozemku. Skončil v psychiatrické léčebně, následně byl převezen do věznice, kde ale v roce 2015 spáchal sebevraždu.

Tou dobou stále pokračovalo vyšetřování dalších podezřelých, ke kterým patřila právě Burch. Ta se nakonec o dva roky později přiznala, že jednoho z mužů skutečně zastřelila ona. O druhé vraždě věděla a pomohla ukrýt tělo.

Také podle webu Daily Mail policistům prozradila, že u smrti jednoho ze zesnulých byla přítomna Algaradova matka, která byla tím pádem obviněna z napomáhání k trestnému činu.

Amber Nicole Burch skončila nakonec ve vězení, kde si odpykává trest 39 let.

Zdroj: Daily Mail, CBS NEWS, Winston Salem Journal

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články