Věřící žena se věnuje sdílení nahých fotek na sociálních sítích. Prý ji k tomu navedl Bůh

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Courtney Tillia
Zdroj: Profimedia

Celý život je křesťankou a slovo Boží pro ni hodně znamená. Mnoho lidí by to do ní ale kvůli tomu, co dělá, neřeklo. Courtney Tillia bývala kdysi učitelkou, pak se ale práce vzdala a začala se živit publikováním obsahu na OnlyFans.

Sociální síť, kde si mohou za peníze lidé prohlédnout lechtivé fotografie, je ve světě oblíbená. Jen málokdo by ale čekal, že na ní narazí na někoho, kdo věří v Boha a pravidelně chodí do kostela. Courtney má ale ke svému jednání údajně důvod.

Poslouchá slovo Boží

Když pracovala jako učitelka, cítila se podle svých slov odpojená od své víry, ale tak nějak celkově i od světa. Nikdy nedokázala být sama sebou. A proto se Boha stále ptala na řešení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Courtney Tillia (@thecourtneytillia)

 

Nakonec se jedno našlo. Courtney tvrdí, že k ní Bůh promluvil a navedl ji k tomu, aby se živila jako pornohvězda. Ačkoli tomu zpočátku nerozuměla, rozhodla se jeho slova následovat.

Sexuální témata jsou svatá

„Mnoho lidí si myslí, že to, co dělám, nejde s mojí vírou dohromady. Je to ale přesně naopak,“ vysvětluje žena pro New York Post.

„Sexuální témata jsou všude kolem nás. Není to něco, co nás od Boha odděluje, ale naopak něco, s čím bychom se měli naučit žít v souladu. Sex je sjednocený s naším Pánem a je svatý,“ tvrdí.

Podle serveru Joe si přijde umělkyně měsíčně na pěkné peníze. Když se jí daří, vydělá i přes 2 miliony korun měsíčně. „Jsem teď naprosto spokojená. Jsem spojena s Bohem, mám práci, která mě baví a vydělávám velké peníze,“ libuje si Courtney.

Zdroj: Joe, Lad Bible, New York Post, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články