V nejrychlejší loterii od Sazky se vyhrává až 60x za hodinu. Uhodnete, která čísla přinesou výhru?

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Penize
Zdroj: Shutterstock

Zahrajte si až o milion korun v naší nejrychlejší online loterii! Její motto zní jasně – sotva skončí jedno losování, to druhé už pomalu začíná. Díky tomu, že může jackpot padnout každou minutu, máte během pouhé hodiny rovnou šedesát příležitostí vyhrát.


Je to přitom opravdu jednoduché. Na herním poli se nachází 66 políček s čísly od jedné do 66. Vybrat si z nich lze čtyři až šest čísel, přičemž platí, že čím více si jich vsadíte a uhodnete, tím vyšší bude vaše výhra.

Jaká čísla vám kačky vyberou?

Na číselném herním poli pobíhá dvanáct kačenek, které se každou minutu zastaví na některém z políček. Dokážete uhodnout, jaké to bude? Pokud si s výběrem nechcete příliš lámat hlavu, stejně jako u jiných loterií máte i zde možnost vložit svůj osud do rukou počítače a náhodného tipu.

Abyste věděli, kolik času vám na sázku zbývá, jsou pro vás nad hracím polem připravené stopky, ukazující odpočet, a bubínek, oznamující losování. A jestli nechcete čísla vybírat pravidelně každou minutu, můžete si vsadit až na deset po sobě jdoucích losování.

Výhry už za pětikorunu

Zvolit si samozřejmě můžete i výši sázky. V Rychlých kačkách se začíná opravdu nízko – nejnižší vklad činí pouhých pět korun, nejvyšší 200 Kč.

Výši výhry určuje takzvaný výherní násobek, jímž se v případě výhry vynásobí váš vklad. Vliv na něj má počet vámi vybraných čísel a těch správně tipnutých.

Ulovte si své kačky

Rychlé kačky se hrají pouze online a vsadit si můžete přímo na našich stránkách nebo v mobilní aplikaci. Zkuste Rychlé kačky třeba hned teď a už za minutu se proměňte v novopečené milionáře.

Přejeme vám hodně štěstí!

Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články