Tygří muž si nechal zbrousit zuby a potetovat obličej. Živil se i syrovým masem a miloval odpočinek ve větvích stromů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dennis Avner
Zdroj: Profimedia

Prošel řadou plastických operací, do svého těla si nechal vložit několik implantátů a obličej si celý potetoval. Dennis Avner známý také jako Stalking Cat, nebo česky Tygří muž, se chtěl co nejvíce podobat tygrovi. A nebál se proto zajít opravdu daleko.


Své tělo začal měnit v roce 1985. Začal malými tetováními, která se nakonec změnila v černé pruhy vytetované po celém obličeji, a to dokonce i na očních víčkách. Pod nos si nechal přidělat několik implantátů, do kterých nasazoval piercingy podobající se kočičím vousům, uvádí Daily Mail.

Tváře a čelo si nechal vyplnit silikonem, aby měl obličej více zaoblený a jeho hlava tím pádem dostala kočičí tvar. Jednou z nejbizarnějších úprav jsou pak zuby, které si nechal zbrousit, aby si na ně mohl přidělat uměle vytvořené tesáky.

Živil se syrovým masem a miloval odpočinek ve větvích stromů

Dennis nejenže vypadal jako tygr, měl i zájmy podobající se této šelmě. Velmi rád ležel ve větvích stromů a vyhříval se na sluníčku. K jeho nejoblíbenějším pokrmům patřilo maso, které jedl klidně i syrové.

Jeho osobní život nebyl příliš bohatý. Ačkoli si kvůli svému vzhledu nemohl najít normální práci, měl pár přátel, se kterými se dokázal běžně bavit. V jednom z rozhovorů pro Daily Star dokonce uvedl, že se vídá se ženami.

Měl podle svých slov více známostí najednou, vzájemně jim ale nevadilo, že se schází i s těmi dalšími. Na druhou stranu muž často prohlašoval, že být tygrem je pro něho daleko důležitější než mezilidské vztahy, a mnoho přátel i partnerek proto ztratil.

Měl ještě velké plány, život ale ukončil předčasně

Dennis měl za sebou desítky tetování a tělesných modifikací. Plánoval ale ještě pokračovat a udělat ze sebe nakonec skutečnou šelmu. K jeho snu ale nikdy nedošlo. Ve věku 54 let totiž spáchal sebevraždu.

Glenn McGee, ředitel Centra pro bioetiku, podle serveru Daily Star už pár let před Dennisovou smrtí uvedl, že veškeré operace mu pravděpodobně ubližují.

To, jak se stranil společnosti, v něm vyvolávalo psychické problémy. Zpočátku ho sice přeměna v tygra naplňovala, to se ale po pár letech změnilo.

V roce 2012 byl Tygří muž nalezen ve svém domě v Nevadě bez známek života. Odborníci potvrdili, že sebevražda v jeho případě nebyla žádným velkým překvapením.

Zdroj: Daily Star, Daily Mail, Independent

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články