Tajemný kufřík: Žena našla ve vlastním domě něco, co rozhodně nečekala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena u postele
Zdroj: Shutterstock

Představte si, že žijete ve vlastním domě už několik let. O bývalých majitelích nemáte ani tušení a máte dojem, že svůj domov znáte nazpaměť. Myslíte si, že vás už nic nepřekvapí. To si myslela donedávna i žena, která se podělila na TikToku o zvláštní příběh.

Uživatelka, kterou na TikToku najdete pod jménem Live_ex_dream, má v současné době přes 1 800 sledujících. Počet jejích odběratelů stoupl poté, co zveřejnila tento příspěvek.

Dnes je video k vidění i na Instagramu, Facebooku a na několika zahraničních webech. A není divu, překvapil totiž nejen samotnou autorku, ale i všechny fanoušky.

Tajemný kufřík za dřevěným obložením

Byla celkem náhoda, že se v kuchyni v domě odlouplo dřevěné obložení za sporákem. Kuchyně podle všeho už delší dobu potřebovala rekonstrukci, majitelka se ji ale prozatím rozhodla zanechat ve stavu, v jakém byla, když dům kupovala.

Za obložením si ale všimla kovového předmětu a rozhodla se ho vytáhnout ven. Na TikTok natočila video, při kterém z díry v obložení vytahuje větší šedý kufřík. Přiznává, že je překvapená a netuší, jak se tam předmět dostal.

Kufřík šel naštěstí dobře otevřít, uvnitř ale žena neobjevila nic jiného než kovovou tyčku natřenou na růžovo. Ve videu polemizuje o tom, proč ji někdo do kufříku dal a tak dobře jej schoval.

@live_ex_dreami’ll just be googling unsolved murders in my local area now ##ohno ##creepy ##tiktoktraditions ##fyp ##help ##unsolvedmysteries♬ Oh No – Kreepa

Dodává, že i když v domě žije už velmi dlouho, neměla o tomto tajemství tušení. Jak snadné by mohlo být schovat třeba nějakou vražednou zbraň a pak dům opustit?

To je jen jedna z otázek, ze kterých si dělá autorka videa legraci. Je ale takový záhadný nález důvodem ke smíchu? Není spíše děsivé doma najít předmět, který jste nikdy v životě neviděli?

Zavolejte policii

Někteří lidé se v komentářích pod příspěvkem vysmívají. Je podle nich malá pravděpodobnost, aby se něco takového stalo, a příběh se jim zdá příliš neuvěřitelný.

Většina uživatelů ale chápe, že se ve světě dějí podivné věci, a řeší záhadu tajemného kufříku společně s autorkou videa. Někteří si dokonce myslí, že by měla zajít na policii.

„Co když je to nějaký předmět doličný, který by mohl být klíčovým ve vyšetřování trestného činu?“ ptá se jeden z fanoušků. „Už jste s tím byla na policii? Já bych šel hned,“ dodává.

„Vše ve mně křičí, že jde o nějakou vražednou zbraň,“ říká další. A k podobným domněnkám, kterým se ale majitelka nálezu směje, dospělo mnoho dalších fanoušků.

Ona sama se rozhodla, že nebude po ničem pátrat. Je to zkrátka záhada, která záhadou zůstane. Podle jejích slov není důvod dělat si starosti.

Zdroj: mirror.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články